Třinec – Pardubice 5:2 (kon.) | Slavia – Olomouc 2:3 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Liberec 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 3:2 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Sparta 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:4 (1:3 po s.n.)
K. Vary – Litvínov 2:1 (kon.)
po s.n. (1:3)
BK Mladá Boleslav
3:4 (2:0, 1:2, 0:1 - 0:0)
Berani Zlín
Neděle 19.10.2014, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Autorem vítězné branky je BEDŘICH KÖHLER.

Bruslaři mění brankáře, do klece jde Roman Málek!

51:55
    Okálovi na brankovišti projel puk pod holí!

51:20
    Tak abychom nebyli při dnešním průběhu zlínských přesilovek brzy hotoví... Vyloučen Kučný (MBL) – 2 minuty, nedovolené bránění.

Dnešní utkání sleduje 3640 diváků. Děkujeme!

45:07
    Kašík vyrazil puk před sebe, jenže Pabiška byl na brankovišti zrovna otočený na druhou stranu!

44:04
    Boleslav hrála nějakou dobu ve výhodě, teď už ale Ondráček (ZLN) putuje na trestnou lavici.

43:03
    Jarůšek měl na holi gól po přihrávce zpoza branky od Výborného, nečekal ale "herdu zezadu" a po důrazném obranném zákroku soupeře končí na zemi.
    OKÁL - 3:3

40:20
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté znovu křísí své naděje a to hned v úvodu třetí třetiny! Boleslavský brankář doslova vypadl z branky, a tak to ZDENĚK OKÁL neměl po obtočení se kolem klece příliš těžké. Asistence: Ondřej Veselý.

39:40
    Leška v obrovské šanci! Stačilo mu puk jen zvednout nad ležícího Ritticha, ale zaváhal a nakonec se rozhodl kotouč podržet a odjet s ním za branku. Nebojím se říct, že kdyby méně váhal, máme vyrovnáno!

37:14
    Kučný měl po návratu z trestné lavice hned dvě velké příležitosti na brankovišti, ani jednou ale před odkrytou klecí nezasáhl puk!

34:46
    Boleslavské třetí formaci se podařilo vyrobit pár zmatků, které nakonec faulem hasí Kučný (MBL) – 2 minuty, hákování.
    VÝBORNÝ - 3:2

32:00
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Parádní sólová akce DAVIDA VÝBORNÉHO, který doslova a do písmene zakouzlil s pukem a pravděpodobně někudy mezi tyčkou a Kašikovým ramenem jej dostal do sítě. Boleslav je zpátky ve vedení. Asistence: Richard Jarůšek.

29:03
    Mikulík nastřeluje ranou od modré tyčku!

28:00
    Šance tentokrát pro domácí, Veselý (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.

27:40
    Leška se obtočil kolem boleslavské branky, Rittich ale jeho úmysl vystihl a nalepil se na tyčku!
    ŘÍČKA - 2:2

26:10
    A Ševci to perfektně vykombinovali i tentokrát! Nejprve celá akce vypadala neškodně, střela ROBERTA ŘÍČKY ale byla smrtelně přesná. Máme vyrovnáno! Asistence: Petr Holík, Roman Vlach.

24:54
    Jarůšek (MBL) dostává dvě minuty za podražení. Zlín se pokusí využít druhou přesilovku dnešního večera.
    OKÁL - 2:1

21:48
    Prakticky okamžitě využívá přesilovou hru střelou od modré ZDENĚK OKÁL, Rittich si pravděpodobně puk dorazil do sítě tak trochu sám. Hosté jsou každopádně zpátky ve hře! Asistence: Oldřich Kotvan, Petr Leška.

21:31
    Tak změna, hosté si vysloužili faul Hrušky (MBL) – 2 minuty za hákování.

19:51
    Vrbatova střela od modré čáry šla jen těsně vedle!

18:39
    Vidmar vyslal do samostatného úniku Mikulíka, boleslavský útočník to ale tentokrát nevymíchal – určitě i proto, že v tom byl faul Říčky (ZLN), 2 minuty za hákování.

14:37
    A znovu rychlonohý Látal! Tentokrát mu puk ale zezadu a v pádu vyšťouchl Žižka!

12:05
    Stříteského střela od modré prošla brankovištěm!

11:56
    Žižka (ZLN) fauloval Látala a dostává dvě minuty za hákování.
    LENC - 2:0

08:21
    A je z toho dvougólové vedení! Povedenou střelou zápěstím se z kruhu prosazuje člen čtvrté formace RADAN LENC! Asistence: Pavel Musil, Martin Látal.
    MIKULÍK - 1:0

06:36
    Bruslaři jdou do vedení dorážkou MILANA MIKULÍKA, kterému se podařilo dorazit do sítě Kašíkem vykopnutý kotouč! Asistence: Matěj Stříteský, Tomáš Klimenta.

02:25
    Následně je v obrovské šanci Látal, který mohl dorážet do odkryté klece!

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 7. Mikulík (Stříteský, Klimenta), 9. Lenc (Musil, Látal), 32. Výborný (Jarůšek) – 22. Okál (Kotvan, Leška), 27. Říčka (Holík, Vlach), 41. Okál (Veselý), rozh. náj. Köhler