Tottenham – Newcastle 1:2 (kon.) | Burnley – Everton 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Chelsea 1:1 (kon.)

87
    Tim Krul dostal za zdržování hry žlutou kartu.

83
    Poslední střídání i na straně Tottenhamu. Dolů pospíchá Emmanuel Adebayor, novou silou v útoku se stal Roberto Soldado.

79
    Střídá i hostující tým, zde se jedná už o poslední změnu. Dnes dohrál Ayoze Pérez, na poslední minuty nastoupil Massadio Haidara.

78
    Druhá změna v domácím dresu, odstoupil Érik Lamela, na trávník se dostal Aaron Lennon.
    Míč opustil za letu hrací plochu a gól Tottenhamu nebyl správně uznán.

67
    Po rohovém kopu padl gól, domácí se radovali ze srovnání na 2:2, jejich nadšení ale trvalo pouze vteřinku, poté si všichni všimli, že míč během letu k brance opustil na moment hrací plochu.

67
    Domácí vystřídali, Étienne Capoue jde dolů, na hřišti se objevuje Harry Kane.

65
    Moc nescházelo, aby to bylo 1:3. Cabella se zcela bez problémů zbavil Capoueho, z úhlu mířil na Llorise, snažil se ho prostřelit na bližší tyči, trefil pouze boční síť.

63
    Etienne Capoue zatáhl za trenýrky Colbacka a rozhodčí mu za tento nedovolený zákrok ukázal žlutou kartu.
    Ayoze PÉREZ - 1:2

58
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Hosté dokonale otáčí skóre utkání! Zleva poslal centr do vápna Cabella a hlavička AYOZE PÉREZE skončila za bezmocným Llorisem!

50
    Jack Colback je potrestán žlutou kartou za faul.
    Sammy AMEOBI - 1:1

46
    No tak to je neuvěřitelné, hosté ihned z rozehrávky vyrazili do útoku, Colbeck vysunul nového hráče, SAMMYHO AMEOBIHO a ten křížnou ranou nedal Llorisovi žádnou šanci. Po šesti vteřinách druhé půle máme srovnáno!

46
    Druhou změnou je odchod Vurnona Anity a příchod Rémyho Cabelly.

46
    Hosté udělali do druhé půle dvě změny, odstoupil Gabriel Obertan a místo něj nastoupil Sammy Ameobi.

45
    Budou se nastavovat dvě minuty.

23
    První žlutá karta, za faul na Diera ji dostal hostující Yoan Gouffran.
    Emmanuel ADEBAYOR - 1:0

18
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Domácí tým jde do vedení. Eriksen sice ještě nedokázal odcentrovat, tuto roli za něj vzal Mason, našel EMMANUELA ADEBAYORA a ten i přes těsné bránění dokázal hlavou zamířit mimo Krulův dosah!