Chievo – Janov 1:2 (kon.) | Juventus – Palermo 2:0 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 2:0 (kon.)
Cesena – Inter 0:1 (kon.) | Lazio – Turín 2:1 (kon.) | Neapol – Hellas Verona 6:2 (kon.)

Neapol právě vstřelila branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil GONZALO HIGUAÍN a střelou do pravé strany zkompletoval hattrick.
    Gonzalo HIGUAÍN - 5:2

84
    Hellas má v obraně velké okénka, díky kterým si soupeři došli pro pátý gól. GONZALO HIGUAÍN dostal před branku bezchybnou přihrávku od Albiola a ze dvou metrů zvýšil náskok Neapole na rozdíl tří branek.
    José María Callejón - 4:2

76
    Čtvrt hodiny před koncem zápasu domácí utíkají do dvoubrankového vedení! Marek Hamšík potáhl míč středem, poté přihrál na pravou stranu, ze které se placírkou pravé nohy nemýlil JOSÉ CALLEJÓN.
    Gonzalo HIGUAÍN - 3:2

68
    Tomu se říká rychlá odpověď, Neapol je po minutě zpět ve vedení! Chybu v hostující rozehrávce chladnokrevně potrestal GONZALO HIGUAÍN, který jako nůž máslem prošel až do vápna, a pravou nohou nedal Rafaelovi žádnou šanci zasáhnout.
    Nico LÓPEZ - 2:2

66
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Velká radost na hostující straně, která z ničeho nic vstřelila druhou branku! Parádní individuální akci se zaskvěl NICOLAS LÓPEZ, který přelstil Koulibalyho, navedl si míč na střelu a ze třinácti metrů vypálil přesně k bližší tyči. Povedené střídání trenéra Hellasu!
    Marek HAMŠÍK - 2:1

58
    Hellas pokračujícímu útoku už neodolal a domácí jdou poprvé v zápase do vedení! Krátce po rohu Callejóna trefil MAREK HAMŠÍK gólmana, míč se k němu ale vrátil a neapolská modla poté už jenom dorazila míč do prázdné branky.
    Marek HAMŠÍK - 1:1

44
    V závěru prvního poločasu se domácí tým přece jenom dočkal vyrovnávající branky. Insigne nacentroval míč kousek za vápno, Callejónovu přihrávku z první patou tečoval Koulibaly na dobíhajícího MARKA HAMŠÍKA, který doklepl míč do branky.
    Emil HALLFREðSSON - 0:1

1
    Takovýto start zápasu asi nikdo nečekal, Verona jde hned v první minutě do vedení! Jeden z obránců odvrátil centr pouze na EMILA HALLFREðSSONA, který napřáhl zpoza pokutového území a parádní křižnou ranou ke vzdálenější tyči zaskočil snad všechny přítomné.

Petr Kašpárek

Branky: 44. Hamšík (Koulibaly), 58. Hamšík, 68. Higuaín, 76. Callejón (Hamšík), 84. Higuaín (Albiol), 90. Higuaín (pen.) – 1. Hallfreðsson, 66. López (Martić)

Karty:   23. Jorginho (NEA) – 55. Ionita (VRN)

SSC Neapol: Cabral – Maggio (C), Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Jorginho (71. Inler), David López – Callejón, Hamšík (85. Henrique), Insigne (78. Mertens) – Higuaín.
    Náhradníci: Colombo, Andújar – Henrique, de Guzmán, Mesto, Michu, Radošević, Inler, Mertens, Zapata.

Hellas Verona: Rafael – Sörensen (64. López), Marques (73. Saviola), Moras – Martić, Ionita, Tachtsidis, Hallfreðsson, Brivio – Gomez, Toni (C) (63. Nenê).
    Náhradníci: Benussi, Gollini – Luna, Agostini, González, Valoti, Campanharo, Saviola, Janković, López, Nenê.

Rozhodčí: Gervasoni – Tonolini, Stallone