Chomutov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 2:1 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:2 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:3 (kon.)
Piráti Chomutov
6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 27.10.2014, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

59:17
    Ještě jeden trest udělí rozhodčí Smitka. Kämpf (CHM) je vyloučen za držení protihráče.

55:18
    U střídačky domácích se srazili čtyři hráči a do sebe se pustili Beránek s domácím obráncem Havlem. Radek Havel se do soupeře obul a poslal jej k zemi. Oba dostávají trest pět minut a do konce utkání.

46:53
    Moore (CHM) dostává trest za hákování.

45:59
    Pět minut a trest do konce utkání dostává Jonák (BEN) za útok do oblasti hlavy a krku.

42:19
    Šagát (CHM) je poslán na trestnou za hákování.

37:37
    Po obyčejné srážce ve středu hřiště, po které se na zem poroučeli oba soupeři je vyloučen Račuk (CHM). Pískán byl faul kolenem.

35:28
    Benátští by měli začít krotit emoce. Zcela zbytečný zákrok obránce Říhy znamená pro jeho tým další dvouminutové oslabení.

34:15
    Niko a Hovorka jsou tentokráte shodně vyloučeni na čtyři minuty za hrubost.

31:28
    Piráti jdou do tří! Šulák je vyloučen za vražení na hrazení. Tribuny posílají na rozhodčího jednu nadávku za druhou.

31:25
    Je zde další vyloučení. Moore (CHM) je za souboj u hrazení vyloučen na dvě minuty.

28:36
    Hovorka i Jonák jsou vyloučeni. Hovorka pro mě poněkud nepochopitelně dostal kromě hrubosti i trest za nedovolené bránění na dvě minuty. Situaci ovšem podle všeho zavinil Schwarz, který betonem podkopl chomutovského útočníka!

27:04
    Domácí přišli o početní výhodu. Za podražení je vyloučen David Kämpf (CHM).

26:16
    Havlas (BEN) byl pachatelem zákroku na mladého útočníka. Dostává také trest na dvě minuty.

Současně s koncem třetiny byl za hákování vyloučen Ján Niko (BEN) na dvě minuty.

11:07
    Šulák oslabí pirátskou družinu. Dopustil se držení protihráče a posedí si dvě minuty.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 8. Sinisalo (Moore), 26. Hřebejk (Kämpf, O. Kaše), 28. Drtina (Moore, Koma), 42. Kämpf (O. Kaše, Hřebejk), 47. D. Květoň (Rutta, Račuk), 56. Rutta (Chrpa, Šagát) – 52. Král (Skořepa)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Maštalířský) – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Šulák, Rýgl, Havel – Hovorka, D. Kaše, D. Květoň – Sinisalo, Gajovský, Moore – Hřebejk, Kämpf, O. Kaše – Šagát, Račuk, Chrpa.
    Trenér: B. Kopřiva.

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Vaněček) – Říha, Havlín, Pabiška, Jandejsek, Plutnar, Niko, Beránek – Jonák, Skořepa, Král – Ordoš, Mikyska, Hrníčko – Vařecha, Miškovský, Maďar – Bittner, Havlas.
    Trenér: Pešán.

Rozhodčí: Smitka – Jílek, Šperl.