4:5 (1:1, 3:3, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 27.10.2014, 18:00 • Eisarena Salzburg • MHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítám vás u sledování on-line přenosu z utkání 20. kola Mládežnické hokejové ligy, ve kterém domácí EC Red Bull Salzburg přivítá na svém ledě HC Energii Karlovy Vary. Oba týmy se střetly již včera, rakouský klub podlehl svému soupeři vysoko 1:7.

Včerejší utkání

EC Red Bull Salzburg – HC Energie Karlovy Vary 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 19. Rauchenwald (Eder, Kammerer) – 2. Táborský (Gríger, Gorčík), 4. Kohout (Zadražil), 24. Rubeš (Gorčík), 25. Harkabus, 41. Osmík (Zadražil, Harkabus), 45. Kohout (Zadražil), 57. Kohout.

Red Bull Salzburg – HC Energie 1:7

EC Red Bull Salzburg: Feichter (Mayer) – Jakubitzka, Widen, Duller, Pýcha, Pozgay, Konradsheim, Lindner – Rauchenwald, Kammerer, Eder – Hochkofler, Pospíšil, Hudeček – Šille, Filin, Gollenbeck

HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Fučík) – Šimek, Michálek, Běhal, Weinhold, Šafář, Röthlisberger, Vaněk – Zadražil, Kohout, Harkabus – Gorčík, Táborský, Gríger – Hroch, Beránek, Osmík – Rubeš, Orság

Rozhodčí: Solovjov, Lavrentiev – Seewald, Kraus.

00:01

09:51
    Domácí tým bude hrát přesilovou hru, za faul loktem byl vyloučen Martin Weinhold. Ve stejném čase dostal Maximilian Kammerer (SLZ) desetiminutový osobní trest.

11:51
    Rakouský celek početní výhodu nevyužil, energetici se dokázali ubránit.

13:22
    Další přesilová hra pro Salzburg, za vražení na hrazení dostal menší trest David Gríger.

13:37
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Domácí využívají početní výhodu a dostávají se do vedení. Gólmana Davida Feča překonal Slovák KRISTIÁN POSPÍŠIL. Asistence: Pavel Pýcha.

16:15
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Salzburgu vedení dlouho nevydrželo, Karlovarští srovnávají krok. Gól na 1:1 vstřelil slovenský útočník DAVID GRÍGER. Asistence: Sebastian Gorčík.

20:00

Po úvodní dvacetiminutovce je stav vyrovnaný 1:1. Domácí tým se dokázal ve 14. minutě prosadit v přesilové hře, hosté ale dokázali odpovědět o necelé tři minuty později. Zajímavé je, že obě dvě branky, které v první třetině padly, vstřelili hráči slovenské národnosti. Druhá perioda začne asi v 18:45.

20:01

20:28
    Vyloučen švédský obránce Fredrik Widen (SLZ) za hákování.

21:58
    Síly na ledě se srovnají, za napadení putuje na trestnou lavici Oto Táborský.

22:28
    Domácí jsou v plném počtu a budou mít k dispozici zkrácenou přesilovou hru.

23:12
    Domácí tým se na začátku druhé třetiny opět ujímá vedení. Karlovarského brankáře tentokrát překonal italský útočník PETER HOCHKOFLER. Asistence: Kristián Pospíšil, Lukáš Pozgay.

23:36
    Vyloučeni Corin Konradsheim (SLZ) a Martin Osmík (KVA), oba za hrubost.

26:37
    Rakouský celek se znovu prosazuje a vede již o dva góly. O třetí gól se postaral ALEXANDER RAUCHENWALD. Asistence: Christoph Duller, Andreas Eder.

29:03
    Energie bude hrát v početní výhodě, útočník Andreas Eder si vysloužil menší trest a navíc desetiminutový osobní trest.

30:22
    Energetici využili přesilovou hru a vstřelili kontaktní gól. Gólmana Feichtera překonal OTO TÁBORSKÝ. Asistence: Denis Šimek.

31:29
    Také Salzburg si nyní zahraje přesilovou hru. Dvě trestné minuty si za napadení vysloužil karlovarský brankář David Fečo.

33:29
    Hosté hrají v plném počtu.

35:27
    Domácí hokejisté vyzráli na obranu Energie a berou si zpět dvoubrankový náskok. Útočnou akci Salzburgu zakončil vstřeleným gólem obránce FREDRIK WIDEN. Bez asistence.

35:47
    V Salzburgu pokračuje divoká gólová přestřelka, energetici snižují na 4:3. Sedmou branku dnešního duelu zaznamenal JAKUB ORSÁG. Bez asistence.

36:45
    Vyloučen Timotej Šille (SLZ) za hákování.

38:03
    Domácí budou hrát ve třech! Za nebezpečnou hru vysokou holí dostal menší trest Peter Hochkofler.

38:22
    A je vyrovnáno. Hosté dokázali využít dvojnásobnou početní výhodu, stav utkání je 4:4. Vyrovnávací gól vstřelil TOMÁŠ HARKABUS. Asistence: Denis Šimek.

40:00

Druhá perioda přinesla gólové hody, diváci nakonec viděli šest branek. Přestože Salzburg vedl dvakrát o dva góly, energetikům se v závěru třetiny podařilo srovnat na 4:4, a tak je vše otevřené. Uvidíme, kdo lépe zvládne třetí dějství, které odstartuje cca v 19:39.

40:01

41:15
    Přesilová hra pro domácí mužstvo, vyloučen Martin Kohout (KVA) za hrubost.

42:17
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Za hákování dostal menší trest Kristián Pospíšil.

43:15

43:54
    Salzburg bude hrát ve třech! Za zdržování hry dostal menší trest brankář Feichter.

44:19
    Karlovarští využívají klasickou přesilovou hru, domácí už byli na ledě ve čtyřech. Energetici se poprvé v dnešním zápase dostávají do vedení a stav zápasu je 4:5. Pátý gól Energie vstřelil MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Tomáš Harkabus.

48:15
    Vyloučeni Corin Konradsheim (SLZ) a Daniel Hroch (KVA), oba za hrubost.

56:52
    Vyloučen Kristián Pospíšil (SLZ) za sekání.

58:52
    Domácí hrají v plném počtu.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Hokejisté Salzburgu to zkouší v šesti bez gólmana!

60:00

Zápasu je u konce, Energie ovládla i druhý duel na ledě rakouského týmu, i když to dnes měla podstatně těžší. O vítězství Karlových Varů rozhodl ve 45. minutě svým gólem Matěj Zadražil. Domácí tým dnes předvedl mnohem lepší výkon než včera, na body to ale opět nestačilo.

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek večera. (20:17:16)

Jakub Holubec

Branky a nahrávky: 14. Pospíšil (Pýcha), 24. Hochkofler (Pospíšil, Pozgay), 27. Rauchenwald (Duller, Eder), 36. Widen – 17. Gríger (Gorčík), 31. Táborský (Šimek), 36. Orság, 39. Harkabus (Šimek), 45. Zadražil (Harkabus)

Rozhodčí: Solovjov, Lavrentiev – Seewald, Kraus