Genk – Lierse 3:0 (kon.) | Mechelen – Waregem 1:1 (kon.)
KRC Genk
3:0 (1:0)
Lierse SK
Úterý 28.10.2014, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Utkání je za námi a viděli jsme nakonec jednoznačnou výhru Genku 3:0. Vstup do druhé půle měla obě mužstva pomalejší. V 66. minutě se ale dostal ke střele Kage a po sporném momentu, jestli balón překročil čáru nebo ne, byl gól uznán. To hosté neunesli hlavně psychicky, v 75. minutě byl vyloučený Ngawa a o pět minut déle další hráč Lierse, Traoré. V 83. minutě tak domácí proti devíti hráčům Lierse v poli zvýšili na 3:0, když se prosadil Buffel. Genk v klidu dohrál utkání a vyhrál 3:0. Ode mě je to dnes vše, užijte si zbytek večera a někdy zase na shledanou. (22:25:56)

90+3

90+3
    Místo pokusu o zakončení rozehráli jen na krátko, domácí jim míč sebrali a ještě pohrozili jedním protiútokem.

90+2
    Lierse si ještě ozehraje rohový kop.

90
    Milinkovič-Savič dobře vystřelil, jeho pokus skončil o pár centimetrů mimo.

86
    Druhá změna v sestavě Genku, odešel Gorius a na závěr utkání nastoupil Milinkovič-Savič.

85
    Domácí si konec zápasu užívají, ještě aby ne, když vedou 3:0 a soupeř dohrává v devíti lidech.
    BUFFEL - 3:0

83
    Genk právě vstřelil branku!
    Špatná rozehrávka hostů znamená rychlou reakci Genku, THOMAS BUFFEL se dostal k zakončení a s klidem zvýšil na 3:0!

81
    Kage užtoho má dost a radějí střídá, na jeho místo nastupuje Schrijvers.

80
    Kage byl faulovaný Traorém a i tento hráč Lierse vidí druhou žlutou kartu a je také vyloučen, jako před chvílí Ngawa.

79
    Obrovská šance Genku! Bajkovič musel během chvíle čtyřikrát zasahovat, další střela Genku byla sražená! Toto Lierse zvládlo.

78
    Losada fauluje a domácí Genk soupeře drží zamčeného na své polovině.

75
    Ngawa zajel skluzem do Kagea a vidí za to druhou žlutou kartu.

74
    Poslední posílení hostů přichází v podání Wamberta, který přichází za Ziza

73
    Ell Messaoudi je potrestán žlutou kartou.

73
    Nwofor si předkopl balón příliš před sebe a byl mu ukopnut.

71
    Čavrič si dokázal udělat prostor ke střele a vypálit. Jeho zakončení bylo pomalé a směřovalo přesně do středu brány.