Genk – Lierse 3:0 (kon.) | Mechelen – Waregem 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
1:1 (0:0)
SV Zulte-Waregem
Úterý 28.10.2014, 20:30 • Argosstadion Achter de Kazerne • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek pondělního večera. (22:32:57)

Dvouminutová početní výhoda pro domácí už do zápasu příliš nepromluvila a utkání končí nerozhodným výsledkem 1:1. Mechelen může mrzet neproměněný pokutový kop z prvního poločasu a také inkasovaná branka v 87. minutě, která nakonec rozhodl o dělbě bodů.

90+3

90+1
    Hostující Mendy šel proti protihráči s nohou hodně vysoko a dostává za to rovnou červenou kartu!

90
    Nastaveny budou tři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Claes, přichází Hanni.

87
    Waregem právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu Trajkovskiho se k míči dostal ve vápně KAREL D'HAENE, který tři minuty před koncem srovnává stav utkání!

85
    Žlutou kartu dostává Trajkovski (SV Zulte-Waregem).

83
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Matthys, přichází Vandam.

82
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází N'Diaye, přichází Paye.

77
    Jørgensenův rohový kop propadl až k Syllovi, jehož střela však minula bránu.

75
    Veselinović (MEC) se dostal ke střele, ale z ostrého úhlu trefil pouze dobře postaveného Bossuta.

74
    Obradovićův centr z levé strany končí pouze na hostující bráně.

72
    Matthysova střela prošla až k Bossutovi, který nepustil míč za svá záda.

69
    Hostující Idrissa Sylla se dostal ke střele, která skončila jen těsně vedle brány.

65
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Troisi, přichází Trajkovski.