Chemnitzer – W. Brémy 0:2 (kon.) | Bielefeld – Hertha 0:0 (4:2 po pen.) | Aalen – Hannover 2:0 (kon.)
Duisburg – Kolín nad Rýnem 0:1 (1:4 po pen.) | St. Pauli – Dortmund 0:3 (kon.)
FC Sankt Pauli
0:3 (0:2)
Borussia Dortmund
Úterý 28.10.2014, 20:30 • Millerntor-Stadion • Německý pohár

Je za námi zápas DFB Poháru mezi Sankt Pauli a Borussií Dortmund, který jasně ovládli hosté a potvrdili, že i přes to, že se jim v Bundeslize nedaří, tak v pohárech stále válí.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (22:22:12)

90+3

90+2
    Zápas se již jen dohrává. Hosté všechny balony pouze odkopávají daleko od Langeraka.

90
    Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    I přes nepříznivý výsledek neustále domácí publikum povzbuzuje svůj tým a tleská jim za dnešní předvedený výkon, který se prostě s BVB nemohl rovnat.

89
    Poslední minuty zápasu dohrávají domácí s míčem na svých kopačkách.

88
    A právě střelec posledního gólu odchází ze hřiště a nahradí ho Adrian Ramos.
    KAGAWA - 0:3

87
    Dortmund právě vstřelil branku!

Tak dnes je již hotovo. Tschauner předvedl trestuhodný odkop přímo na prvního hráče ve žlutém, kterým byl SHINJI KAGAWA a ten v samostatném úniku nedal domácímu golmanovi šanci.

85
    Hned vzápětí se znovu žlutí. Třetím hráčem, který obdrží kartu, je Sebastian Maier.

84
    Hned dvě žluté karty uděluje hlavní rozhodčí. Tu první vidí Sebastian Kehl za faul loktem na Ziereise a tu druhou za řeči Sören Gonther.

83
    Zieris poslal do pokutového území dlouhý aut, ale ve skrumáži těl se nejlépe zorientoval Subotič, který balon odkopává.

82
    Držení míče 39% – 61%

80
    Druhý poločas zdaleka není tak zajímavý a bohatý na šance a góly, jako první půle. Jako by se hráči BVB vystříleli.

79
    Sebastin Kehl fauloval a u balonu zůstanou hráči v černém, kteří se pokusí ještě něco se zápasem udělat.

78
    Střídání v týmu BVB. Henrikh Mkhitaryan si odpočine a místo něj zbytek zápasu dohraje Miloš Jojič.

75
    Immobile to zkoušel sám, ale Sobiech s Kurtem ho rychle od balonu odstavili.

74
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes čtvrt hodinku a zřejmě již známe dalšího postupujícího.

David Košinár

Branky: 33. Immobile, 44. Reus, 87. Kagawa

Karty:   84. Gonther (STP), 85. Maier (STP) – 84. Kehl (DOR)

FC Sankt Pauli: Tschauner – Zieris, Gonther, Sobiech, Startsev – Kringe, Kurt, Nöthe, Daube, Rzatkowski – Verhoek
    Náhradníci: Heerwagen – Alushi, Budimir, Kalla, Maier, Nehrig, Thy

Borussia Dortmund: Langerak – Papastathopoulos, Subotič, Hummels, Durm – Kehl, Großkreutz, Mkhitaryan, Kagawa, Reus – Immobile
    Náhradníci: Weidenfeller – Bender, Ginter, Jojič, Maruoka, Piszczek, Ramos

Rozhodčí: Perl – Stein, Emmer

Diváci: 29063