Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – New Jersey 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
Pittsburgh Penguins
8:3 (1:1, 4:2, 3:0)
New Jersey Devils
Středa 29.10.2014, 00:05 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

57:34
    Hyder (NJD) je ještě vyloučení za držení protihráče. Domácí by mohli ještě zkusit vstřelit další branky.

51:50
    Neuvěřitelné, hokejisté New Jersey opět špatně střídali a podruhé dnes tedy jdou do tří kvůli tomuto prohřešku. To se jen tak nevidí.

50:39
    Domácí mohou navýšit své vedení, jelikož je Ruutu (NJD) vyloučen za podražení.

43:41
    Sutter byl při svém průniku faulován Salvadorem (NJD), ten je vyloučen na dvě minuty.

35:28
    A bude hůř. Craig Adams (PIT) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

28:45
    Bude se vylučovat, znovu na straně hostů! Těm se totiž nepodařilo střídání a chvíli jich bylo na ledě 5.

27:21
    Nyní mají příležitost to změnit, jelikož za držení Malkina je vyloučen Severson (NJD).

20:50
    Despres je na ledě, na trestnou lavici usedá Travis Zajac (NJD) za držení protihráče.

18:43
    Druhé vyloučení na straně domácího týmu, za podražení si dvě trestné minuty odpyká Despres (PIT).

13:29
    Máme zde první vyloučení dnešního utkání, za hákování je vyloučen Downie (PIT).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 8. Comeau (Dupuis), 29. Malkin (Hornqvist, Letang), 33. Hornqvist (Despres), 38. Adams (Sutter), 39. Crosby (Despres, Kunitz), 46. Dupuis (Downie, Määttä), 54. Downie (Comeau, Sutter), 57. Crosby – 1. Zubrus (Zajac, Jágr), 23. Josefson (Gionta), 26. Ruutu (Gionta, Greene)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Määttä, Letang, Ehrhoff, Martin, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Malkin, Comeau – Spaling, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams
    New Jersey Devils: Schneider (41. Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill – Zubrus, Zajac, Jágr – Clowe, Eliáš, Brunner – Boucher, Henrique, Ryder . Ruutu, Josefson, Gionta.