Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – New Jersey 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
Colorado Avalanche
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
San Jose Sharks
Středa 29.10.2014, 02:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:10:57)

San Jose Sharks: 53

Je rozhodnuto, San Jose vítězí i v Coloradu, a to po nájezdech a slaví druhé venkovní vítězství v řadě, po výhře v Anaheimu. Domácí dnes podali velmi dobrý výkon a je zřejmé, že pokud by takhle hráli i v ostatních zápasech, rozhodně by se nemuseli pohybovat ve spodních patrech tabulky.

Joe PAVELSKI - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
    Autorem vítězné branky je JOE PAVELSKI.

2. série
    0:2
    COL: Matt DUCHENE neproměňuje, Niemi jeho blafák chytá – 0:2.

2. série
    0:2
    SJS: Joe PAVELSKI proměňuje přesnou střelou nad lapačku Varlamova – 0:2.

1. série
    0:1
    COL: Alex TANGUAY neproměňuje, zkusil také mezi betony, ale Niemi si tento prostor dokázal pohlídat – 0:1.

1. série
    0:1
    SJS: Patrick MARLEAU proměňuje střelou mezi betony – 0:1.

Samostatné nájezdy začínají.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – prodloužení:

Colorado Avalanche: 2

San Jose Sharks: 2

Tak v závěru prodloužení bděli nad Sharks snad všichni svatí, domácí byli blízko rozhodujícímu gólu, ovšem ten nakonec nepadl, o vítězi tak rozhodnou samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:49
    A nyní Landeskog netrefuje puk před brankou, která zůstala odkrytá!

64:20
    Landeskog se nedostal k odraženému puku, Couture vyhazuje.

63:55
    Ale průnik Johnsona zastavuje Marleau pouze sekáním a vylučuje se, poslední minutu tak domácí odehrají při přesilové hře čtyř proti třem!

63:38
    Sharks se dostali do útočného pásma.

63:08
    Oddechový čas pro hosty.

63:08
    A nakonec právě Barrie ohrozil Niemiho, který jeho pokus chytá a raději přerušuje hru.

62:58
    Hejda rozehrává z vlastní třetiny, Tyson Barrie s pukem v útočném pásmu.

62:30
    Polovina prodloužení za námi, Sharks již několikrát vystřelili na branku Avalanche, Varlamov ale drží svůj tým.

61:27
    V prodloužení zatím aktivnější hosté, ale nyní Duchene ujíždí po pravém křídle, zkouší bekhendem rozhodnout, Niemi vyráží.

60:56
    Thornton neudržel puk v útočném pásmu, ale Sharks se bleskově vrací před Varlamova.

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Colorado Avalanche: 12

San Jose Sharks: 8

Je za námi šedesát minut, které nerozhodly o vítězi, čeká nás tedy pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    A čtyři vteřiny před koncem třetí třetiny musí Niemi zasahovat, hra přerušena.

59:40
    Puk ve středním pásmu,MacKinnon zaváží do útočného pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:34
    Rozhodčí se nyní radí ve středním pásmu, je po poradě, vhazování po levici Niemiho.

58:15
    Nahozený puk chytá Varlamov, který vyklepává puk ze své lapačky a zápas se nám pomalu blíží do prodloužení.

57:50
    Desjardins dostává puk do útočného pásma, žádné nebezpečí pro branku Avalanche.

57:05
    Tomáš Hertl se vydal sám za pukem, ale Varlamov dokázal odehrát.

56:45
    Thorntonova řada zkouší něco vymyslet ve třetině Avalanche, ale domácí se dobře brání.

56:09
    Hosté mají puk, ale při přechodu přes modrou je pískán ofsajd.

55:32
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, icing Colorada.

54:52
    Johnson měl nyní trochu smůlu, že se k němu puk nedostal o zlomek vteřiny dříve, kdy se Niemi přesouval, takhle ho pouze trefil do betonů.

54:29
    Hostující Brent Burns a Tye McGinn, domácí Iginla a Talbot – ti všichni dostávají dvouminutové tresty za hrubost, pokračovat se tak bude v pěti na obou stranách.

54:29
    Bude se vylučovat, za brankou Sharks se hráči pošťuchovali, ještě předtím ale komerční přestávka.

53:55
    Znovu pálí Jan Hejda od modré, i tentokrát Niemi chytá.

53:05
    Avalanche ve třetí třetině zatím aktivnější – 9:5 statistika počtu střel na branku.

52:50
    A po střele Hejdy od modré již Niemi puk nepouští z lapačky a přerušuje hru.

52:18
    "Jiskří" to nyní na obou stranách, dělovku Iginly z pravé strany Niemi vyráží.

51:56
    Marleau před Varlamovem, kde ho ale dokázala domácí obrana uhlídat.

51:05
    Závar před brankou Sharks, Vlasic nakonec dokázal odpálit puk, povalující se na brankovišti.

50:25
    Landeskog se dostává ke střele z pravé strany, ale trefuje pouze dobře postaveného Niemiho.

48:55
    Až nyní se hosté dostávají ze své třetiny, na ledě třetí formace, domácí mají na ledě druhou.

48:28
    Sharks ve své třetině, domácí se snaží vypracovat si střeleckou příležitost.

47:52
    Komerční přestávka.

47:36

45:36
    Zach Redmond vyloučen za podražení Tomáše Hertla, přesilová hra Sharks.
    Logan COUTURE - 2:2

45:03
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Justin Braun trefuje od modré brankovou konstrukci, od níž se puk odráží přímo na hůl LOGANA COUTUREHO, jenž se z mezikruží z dorážky prosazuje a je vyrovnáno. Asistence: Justin Braun a Tommy Wingels.

44:49
    Sharks v útočném pásmu.

44:03
    K čemu je hostům herní převaha, když po dvou inkasovaných gólech prohrávají...
    Gabriel LANDESKOG - 2:1

43:04
    Colorado právě vstřelilo branku!
    GABRIEL LANDESKOG se po levém křídle prosmýkl kolem bránícího Burnse a střelou kolem lapačky, nad levým betonem, překonává Niemiho. Asistence: Ryan O'Reilly a Jan Hejda.

41:58
    Icing Colorada, vhazování po pravici Varlamova.

41:44
    Tomáš Hertl neohroženě bojuje za brankou Avalanche, byť jeho spoluhráči odešli střídat.

41:07
    Couture nezachytil pas ve středním pásmu, ale puk i tak doklouzal do útočného pásma.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 4:02 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Colorado Avalanche: 9

San Jose Sharks: 18

Ve druhé třetině to byla přehlídka zmařených šancí Sharks, zejména díky skvěle chytajícímu Varlamovi. Domácím se však podařilo vyrovnat, a to dokonce při vlastním oslabení, kdy "ujel" Tanguay, který si poradil před brankou Sharks a v 34. minutě vyrovnal na současných 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:54
    Marleau měl dobrou šanci, ale se střelou z pravé strany si příliš neporadil, jako by se zalekl té šance a tváří v tvář nedokázal ruského "bohatýra" v brance Avalanche překonat.

39:19
    Iginla pálí z pravé strany, Nimei vyráží, hosté rozehrávají.

38:31
    Iginla neudržel puk v útočném pásmu a hosté "otáčí".

37:31
    Špatná rozehrávka San Jose, je pískán icing.

37:03
    Thornton vybruslil zpoza branky, jeho střela však končí pouze na ochranném plexi za brankou Avalanche.

36:45
    Wingels před Varlamovem, který si povyjel z branky a chytá střelu.

36:07
    Neskutečné, co nyní Varlamov předvedl v brance, další jasná šance Sharks, ale Pavelski znovu na domácím gólmanovi ztroskotal!

35:54
    Hertla ostře zezadu fauluje Landeskog a dostává za krošček dvě minuty, přesilová hra Sharks.

35:16
    Po střele Pavelskiho končí puk v ochranné síti, bude se znovu vhazovat po pravici Varlamova.

34:59

34:24

34:14
    Burish v ofsajdu na útočné modré, rozhodčí přerušuje hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:53
    Střela Tomáš Hertla z levé strany zablokována a puk opouští třetinu Colorada.
    Alex TANGUAY - 1:1

33:24
    ALEX TANGUAY vyrovnává při vlastním oslabení, kdy se po pravé straně dostal do třetiny Sharks, stojící Couture mu nedokázal zabránit v průniku před branku, kde si nakonec pokládá i Niemiho a "zavěšuje". Asistence: Erik Jonhson a Jan Hejda.

32:52
    Semjon Varlamov zachránil nyní svůj tým po střele Pavelskiho, parádní zákrok!

32:26
    Za hákování odchází na trestnou lavici domácí Tyson Barrie, přesilová hra Sharks.

31:16
    Jsme zpět po reklamní přestávce, Varlamov rozehrává zpoza vlastní branky, rozhodčí nevylučoval.

31:07
    U střídačky Sharks se do sebe hráči pustili, rozhodčí musí zklidňovat vášně.

30:09
    Burish pálí na branku Avalanche z pravé strany, ale Varlamov vyráží.

29:45
    Střela Joe Thorntona zablokována, ale přesto hosté zůstávají u puku.

28:35
    Puk za brankou Colorada, hosté se ale nedostávají ke střele, domácí rozehrávají.

27:33
    Po střele Erika Johnsona zasahuje Niemi, ale pozor, po souboji před brankou Avalanche odchází Tomáš Hertl do šatny!

27:05
    Joe Thornton nahazuje puk na Varlamova, ten vyráží do rohu.

26:38
    Hejda dostává puk ze třetiny a dává tak možnost svému týmu vystřídat.

25:56
    Tierneyho nechala domácí obrana zcela volného, ovšem centr třetí formace Sharks z pravé strany netrefil branku.

25:20
    Sharks po přečkaném oslabení opět pomalu získávají převahu, byť nyní rozhodčí přerušuje a vykazuje hru do středního pásma.

24:38
    Tomáš Hertl "víří" v útočném pásmu, nachází Burnse na modré, ten pálí, Varlamov vyráží pravým betonem.

24:28
    Icing Colorada, hra se stěhuje před Varlamova.

24:16

23:44
    Puk ve středním pásmu, hosté se zatím úspěšně brání.

22:58
    Desjardins zachytil střelu Duscheneho, puk se dostává do středního pásma.

22:37
    Jarome Iginla drží puk na levé straně, domácí v přesilovkovém rozestavení.

22:15
    Závar před brankou Sharks, kde padá Talbot do branky, ta se dostává ze svého postavení, Brent Burns odchází na trestnou lavici za podražení.

21:49
    Icing Sharks, předtím dobrou práci ve středním pásmu odvedl domácí obránce Jan Hejda.

20:49
    Couture unikl domácí obraně a dostal se sám před Varlamova, kterému zkouší blafák do bekhendu, ale domácí gólman nemusel zasahovat, Couturemu "utekl" kotouč z hole.

20:29
    Hosté nahazují puk do útočného pásma, ale nedostávají se ke střele.

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 3:05 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Colorado Avalanche: 8

San Jose Sharks: 23

Končí první dvacetiminutovka, v níž měli jasnou převahu hosté. Ti také vedou díky gólu Muelera, pro kterého to byl premiérový gól kariéry v NHL. Další góly Sharks mohl přidat hlavně Tomáš Hertl, který je dnes hodně vidět, ovšem zatím mu nebylo přáno. Avalanche byli téměř celou první třetinu pod velkým tlakem a výsledek je ještě k tomu, co domácí na ledě předváděli, poměrně lichotivý.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:58
    V samém závěru dokázal Niemi lapit střelu Ducheneho, parádní zákrok, puk končí v lapačce!

19:18

19:18
    Stuartovi se podařilo dostat puk ze třetiny.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:39
    Johnson zalehl puk před Varlamovem, nakonec se ho hráčům podařilo "vyšťourat", Couture mohl vypálit, ale na Varlamova nevyzrál, hra přerušena.

18:03
    Vlasic tak vyčkává za vlastní brankou na prostřídání, na led za Sharks naskakují Pavelski, Marleau, Thornton, Couture a Burns.

17:36
    Sharks nahazují puk do útočného pásma, domácí pokaždé dokázali puk vrátit zpět.

17:18
    Nakonec tam fauloval Ryan O'Reilly, přesilová hra Sharks.

17:13
    Opět zafungovala spolupráce Thornton – Hertl, který si sjel před branku, ale nakonec nepřekonal Varlamova, dobře tam zasáhl bránící Hejda.

16:28
    Pavelski s Wingelsem nyní zaměstnávají defenzivu Avalanche, které se nakonec podařilo vyhodit puk ze třetiny.

15:32
    Redmond ustál situaci za vlastní brankou a stihl rozehrát.

14:56

14:35
    Sharks rozehrávají z vlastní třetiny, ale puk nyní "létá" ze strany na stranu, ani jedno z mužstev ho nepodrží déle, než na pár vteřin.

13:43
    Hraje se za brankou Sharks, domácí po delší době v útočném pásmu.

12:56
    Střelu Andrew Desjardinse Varlamov "krotí" vším možným, nakonec dostává puk mimo své brankoviště.
    Pohled z hlediště

12:50
    Je ale vidět, že přesunutí Tomáše Hertla k Joe Thorntonovi prospělo oběma hráčům.

12:46
    Škoda, Tomáš Hertl dostal parádní pas na útočnou modrou, dostává se z pravé strany před Varlamova, pálí, ale netrefuje branku!

12:26
    A další šance hostů, Wingels před Varlamovem, ten jeho pokus chytá, to je ale drtivý tlak!

12:10
    Na střely vedou hosté již 14:6!

12:03
    Pavelski se dostává do zakončení z pravé strany, Varlamov chytá.

11:33
    Sharks nyní přehrávají svého soupeře.

10:44
    Skvělou práci odvedl na brankovišti Joe Thornton, Tomáš měl odkrytou branku, ale bekhendem orazítkoval pouze jednu z tyček.

10:44
    Tomáš Hertl se drží za hlavu, nevyužil závaru před Varlamovem a nakonec trefuje pouze brankovou konstrukci!
    Brent BURNS - 0:1

09:23
    To mohl být první gól Mirco Muellera v NHL! Zadák Sharks napřáhl na modré a přesnou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě, ale puk předtím, než skončil v brance, ještě jemně tečoval BRENT BURNS, kterému je také branka nakonec připsána. Asistence: Mirco Mueller a Joe Thornton.

09:05
    Couture nahazuje puk do útočného pásma, Sharks se usazují před brankou Avalanche.

07:56
    Burish zkouší zakončit z otočky před brankou, ale bránící Stuart puk zblokoval.

07:35
    Souboj v rohu třetiny Sharks, hosté úspěšnější, Sheppard nahodil do útočného pásma.

06:58

06:24

05:40
    Až nyní Wingels vyhazuje kotouč ze třetiny.

05:30
    Domácí drží útočné pásmo.

05:08
    MacKinnon pálí také z levé strany, ale přestřeluje.

04:35
    Johnson pálí z pravé strany, ale Niemi v pohodě vyráží, hosté se poté osvobozují.

04:24
    Nieto putuje na trestnou lavici za atak Varlamova v jeho brankovišti.

04:07
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici půjde někdo z hostů.

03:02
    Landeskog s MacKinnonem nyní zahrozili před brankou Sharks, Niemi raději přerušuje hru.

02:33
    Souboj o puk ve středním pásmu, úspěšnější domácí, kteří rozehrávají.

01:47
    Střelu Nieta lapil Varlamov, který také přerušuje hru, vhazování po jeho pravici.

00:01

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Mueller, Burns, Demers, Hannan – Marleau, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Wingels – Nieto, Tierney, Sheppard – McGinn, Burish, Desjardins.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Colorado Avalanche přivítá na svém ledě San Jose Sharks.

Předpokládané sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Hejda, E. Johnson, Stuart, Barrie, Holden, Redmond – Landeskog, MacKinnon, O'Reilly – Tanguay, Duchene, Iginla – McGinn, Mitchell, Talbot – Mcleod, Cliche, Briere.

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Mueller, Burns, Demers, Hannan – Hertl, J. Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Sheppard – Nieto, Tierney, Wingels – Desjardins, Burish, Scott.

COLORADO AVALANCHE
    ________________________________________

Laviny mohou pouze vzpomínat na loňský ročník, kdy Colorado od samého začátku ligového ročníku patřilo k nejlepším týmům. To v této sezóně rozhodně neplatí, což dokazuje sedm porážek z devíti odehraných utkání. Velkým problémem je defenziva, která je čtvrtá nejhorší v lize. Problémem jsou také prodloužení, které zatím Colorado pokaždé prohrálo.

SAN JOSE SHARKS

Žraloci ze San Jose "zabrali" až v posledním zápase, který odehráli. Tím zápasem nebylo nic jiného, než ostře sledované kalifornské derby na ledě Anaheimu! Na ledě nejlepšího týmu Západní konference dokázal tým s Tomášem Hertlem v sestavě předvést velmi dobrý výkon a po zásluze vyhrál 4:1. Jak ostrý kontrast proti předchozím utkáním, kdy Sharks čtyřikrát v řadě prohráli a co víc, nezískali ani bod! Vrcholem byla domácí porážka s v té době nejhorším týmem ligy Buffalem (1:2)!

Obránce Jan HEJDA.

Útočník Tomáš HERTL.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:10.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 34. Tanguay (Jonhson, Hejda), 44. Landeskog (O'Reilly, Hejda) – 10. Burns (Mueller, J. Thornton), 46. Couture (Braun, Wingels), rozh. náj. Pavelski