FK Příbram
3:2 (1:1)
SK Slavia Praha
Úterý 04.11.2014, 11:00 • Na Litavce • Celostátní liga staršího dorostu

V závěru ještě míč vytáhl z brankové čáry Kvída. Utkání je u konce a na prvním místě zůstane Příbram, která tak odskočí na tříbodový náskok. Výsledek je stejný, jako v sobotním duelu A-týmů, dorost středočeského celku Slavii dokázal vrátit stejnou porážku z Edenu. To je z tohoto utkání vše, krásný zbytek dnešního dne a někdy příště opět na počtenou. (13:05:07)

90

69
    Slavia právě vstřelila branku!
    Po krásné akci sešívaných zakončuje přihrávku Doležala opět LUKÁŠ BATKA a snižuje tak stav utkání na rozdíl jedné branky.

60
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí odskakují do dvoubrankového vedení po přesném zakončení JIŘÍHO JANUŠKY.

49
    Domácím mladíkům se daří otočit skóre, když se o jejich druhou brankou učinil JAN ŠRAIN.

46

První půle přinesla na obou stranách po jedné brance, nejprve se do vedení dostali slávisté, když do branky tečoval míč Lukáš Batka, v závěru však za domácí vyrovnal Josef Kvída. Druhý poločas tak bude ještě zajímavý.

45

45
    Domácím se v posledních vteřinách daří vyrovnat a to brankou z rohového kopu. Hlavou se prosadil JOSEF KVÍDA.

23
    Hosté se ujímají vedení a to po teči Vavroušovy střely, kterou do branky usměrnil LUKÁŠ BATKA.

Z dnešního přímého boje o první místo vám nabídneme změny stavu.

1

1.FK Příbram: Šedivý – Rys, Břížďala, Šrain, Kvída, Ayong, Januška, Bouček, Suchan, Holý "K", Červeňák
    Náhradníci: Jedlička – Schöbel, Šváb, Junek, Květ, Špinar

SK Slavia Praha: Otáhal – Gilian, Broukal "K", Routek, Pecháček, Batka, Valenta, Pelyak, Vavrouš, Kocourek, Veselý
    Náhradníci: Janalík – Ščuka, Čapek, Doležal, Badocha, Písačka, Husenský

Rozhodčí: Vlasjuk – Matoušek, Hanusek.

Ještě jednou vás vítám u dohrávky 10. kola Celostátní ligy staršího dorostu, v rámci kterého se utkají o čelo tabulky 1.FK Příbram a SK Slavia Praha. Z tohoto duelu vám přineseme změny stavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.