Chabarovsk – Atlant 0:2 (kon.) | Vladivostok – Minsk 6:3 (kon.) | Novokuzněck – Záhřeb 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Riga 3:0 (kon.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Medveščak Záhřeb
Pátek 07.11.2014, 13:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

49:58
    Mettalurg kosí vlastní fauly. James O'Brien (NOV) hodně sekl Wrighta a odchází pochopitelně na trestnou lavici.

43:06
    Ryan Stoa (NOV) se provinil vysokou holí a na trestné lavici si odsedí čtyři minuty.

38:35
    Michail Kuklev (NOV) dostává dvě minuty za hrubost, Brandon Segal stejně tak za sekání.

35:45
    Střelec branky Medveščaku, Andrew Hutchinson nedovoleně zastavil jednoho z domácích a odchází na dvě minuty za držení.

14:16
    Po střele Hutchinsona se strhla na brankovišti menší potyčka, ve které byli příliš aktivní Dorofějev (NOV) s Perkovičem (ZAG) a oba dostávají dvě minuty za hrubost. Hraje se ve čtyřech.

02:04
    Shaone Morrisonn (ZAG) hákoval Plontikova a odchází na trestnou lavici.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 34. Malcev (Romanov, Dorofějev), 53. Kaprizov (Plotnikov) – 26. Hutchinson (Katič), 38. Anderson, 60. Wright

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Ložkin) – Fairchild, Gavrilyčev, Lashoff, Zotov, Dorofějev, Kuklev (A), Bělochvostikov – Romanov, Kurepanov, Malcev – Galimov (A), Garifullin, Komaristyj – O'Brien, Sentjurin, Plotnikov – Skladničenko, Kaprizov, Kosourov (C) – Stoa
    Medveščak Záhřeb: Owuya (Dekanich) – Carle (A), Morrisonn, Martinovič, Flood, Kinrade, Hutchinson, Popovič (A), Katič – Thomas (C), Palušaj, Anderson – Segal, Wright, Bjorkstrand – Perkovič, St.Pierre, Hedberg – Kostovič

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Ildar Safjullov – Dmitrij Golovjov, Roman Šichanov