Chabarovsk – Atlant 0:2 (kon.) | Vladivostok – Minsk 6:3 (kon.) | Novokuzněck – Záhřeb 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Riga 3:0 (kon.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.)

Medveščak právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Pár sekund před koncem třetí třetiny si berou hosté zpět své vedení. Po střele Morrisonna se ve skrumáži těl nejlépe zorientoval JAMES WRIGHT a pravděpodobně rozhoduje dnešní utkání. Bez asistence.
    Kirill KAPRIZOV - 2:2

52:32
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Domácí ubránili oslabení a vzápětí vyrovnávají na 2:2.Z prostoru mezi kruhy vyslal rychlou střelu švihem KIRILL KAPRIZOV a Owuya loví po druhé puk ze své sítě. Asistence: Michail Plotnikov

49:58
    Mettalurg kosí vlastní fauly. James O'Brien (NOV) hodně sekl Wrighta a odchází pochopitelně na trestnou lavici.

48:40
    Domácí ztratili puk v útočném pásmu Hedberg ho zavezl na druhou stranu a St.Pierre z mezikruží trestuhodně míjí bránu Chakimova.

43:06
    Ryan Stoa (NOV) se provinil vysokou holí a na trestné lavici si odsedí čtyři minuty.

38:35
    Michail Kuklev (NOV) dostává dvě minuty za hrubost, Brandon Segal stejně tak za sekání.
    Matt ANDERSON - 1:2

37:15
    A nyní se pískot ještě zesiluje, neboť hosté udeřili ve vlastním oslabení. Po ztrátě domácích ve středním pásmu se do sólo úniku dostal MATT ANDERSON a tváří v tvář Chakimovovi nezaváhal. Bez asistence.

35:45
    Střelec branky Medveščaku, Andrew Hutchinson nedovoleně zastavil jednoho z domácích a odchází na dvě minuty za držení.
    Dmitrij MALCEV - 1:1

33:54
    Nyní se usadili v pásmu pro změnu domácí a nakonec se i prosazují. Od modré čáry pálil Alexandr Romanov a před bránou výborně clonící DMITRIJ MALCEV tečoval puk za záda bezmocného Owuyi. Asistence: Alexandr Romanov, Sergej Dorofějev
    Andrew HUTCHINSON - 0:1

25:32
    Hosté zničehonic dávají branku a ujímají se vedení. Hutchinson se rozjel ve středním pásmu, jeho vyrazil Chakimov, ale poté se kotouč po několika odrazech dostal zpět k ANDREWE HUTCHINSONOVI, který pohotově zakončil do odkryté brány Rafaela Chakimova. Asistence: Mark Katič

23:25
    První pořádný zákrok druhé třetiny si připsal i Owuya, který ramenem vytáhl střelu Fairchilda z prostoru mezi kruhy.

21:33
    Bjorkstrand řešil přečíslení dva na jednoho střelou z kruhu a Chakimov puk opět jen vyrazil k Segalovi, který však nenamířil dorážku mezi tři tyče.

21:01
    Hodně nejistý zákrok nyní předvedl Chakimov, který slabé nahození Thomase jen vyrazil před sebe a poté se musel hodně roztáhnout, aby zabránil brance Medveščaku.

19:59
    A hosté zkouší zajímavou variantu a odvolávají brankáře!

19:59
    V poslední sekundě třetiny se na brankovišti Chakimova vytvořil obrovský závar, ale zdá se, že domácí brankář udržel puk ještě před brankovou čárou a Anderson se tak nebude radovat z branky. Každopádně se prozkoumává videozáznam hry.

14:16
    Po střele Hutchinsona se strhla na brankovišti menší potyčka, ve které byli příliš aktivní Dorofějev (NOV) s Perkovičem (ZAG) a oba dostávají dvě minuty za hrubost. Hraje se ve čtyřech.

02:43
    Domácí sice byli usazeni v pásmu, ale ztratili puk a do úniku se dostal Bill Thomas. Chakimov však včas uzavřel škvíru mezi svými betony a vychytal gólovku Thomase.

02:04
    Shaone Morrisonn (ZAG) hákoval Plontikova a odchází na trestnou lavici.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 34. Malcev (Romanov, Dorofějev), 53. Kaprizov (Plotnikov) – 26. Hutchinson (Katič), 38. Anderson, 60. Wright

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Ložkin) – Fairchild, Gavrilyčev, Lashoff, Zotov, Dorofějev, Kuklev (A), Bělochvostikov – Romanov, Kurepanov, Malcev – Galimov (A), Garifullin, Komaristyj – O'Brien, Sentjurin, Plotnikov – Skladničenko, Kaprizov, Kosourov (C) – Stoa
    Medveščak Záhřeb: Owuya (Dekanich) – Carle (A), Morrisonn, Martinovič, Flood, Kinrade, Hutchinson, Popovič (A), Katič – Thomas (C), Palušaj, Anderson – Segal, Wright, Bjorkstrand – Perkovič, St.Pierre, Hedberg – Kostovič

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Ildar Safjullov – Dmitrij Golovjov, Roman Šichanov