Kometa Brno – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Zlín – Přerov 10:0 (kon.)
HC Kometa Brno
3:6 (1:2, 2:3, 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 20.11.2014, 16:20 • Sportcentrum Lužánky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:55
    Martin Kaut si ještě bezprostředně před koncem utkání odsedí dvě trestné minuty.

49:36
    Nyní dostávají příležitost početní převahy hosté. Na trestnou lavici zamířil na dvě minuty za hákování Michal Kunc.

47:01
    Kometa je aktivnější, nyní dostává šanci v podobě přesilové hry, na trestnou lavici zamířil Jakub Nečas.

35:46
    Filip Král obdržel dvě minuty za hákování. Hosté si zahrají třetí přesilovou hru, obě předchozí využili.

26:31
    Nyní na trestnou lavici putuje Matěj Svoboda. Hostů čeká druhá přesilová hra.

09:40
    Dvě minuty za podražení dostal Jakub Melichar, jenž nyní usedá za katr.

07:39
    Dvě minuty za podražení inkasoval Matěj Novák. A hosty čeká první početní výhoda v utkání.

01:25
    Dvě minuty za podražení dostal Jaromír Pytlík, domácí si zahrají první přesilovou hru.

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 12. Zábranský (Süss, Škvrně), 31. Süss (Svoboda, Mikyska), 38. Čajkovic (Svoboda, Král) – 9. Kukla (Trejbal, M. Nečas), 18. M.Nečas (Kaut, Trejbal), 28. Kukla (M.Nečas, Donda), 33. Kadleček (Kukla, M.Nečas), 34. Kaut, 54. Kaut (M.Nečas)

HC Kometa Brno: Dostál (Pleticha) – Jeřábek, Vávra, Zábranský, Král, Buchal, Vašíček, Gloz, Mikyska – Novák, Klenec, Škvrně (C), Matula, Süss, Kunc, Čajkovič, Svoboda, Novák
    SKLH Žďár nad Sázavou: Kulich (Joska) – Marek, Melichar, Trejbal, Geba, Jirčík, Kukla, Nepokoj – M. Nečas C), Kyncl, J. Nečas, Donda, Pytlík, Kaut, Kadleček, Březina, Caha, Poul

Rozhodčí: Král – Měkýš, Čuňočka