Chomutov – Jihlava | 7:2 (kon.) | | | Třebíč – Litoměřice | 3:1 (kon.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 3:1 (kon.) |
Most – Benátky n/J | 4:2 (kon.) | | | Šumperk – Motor ČB | 1:6 (kon.) | | | Kladno – Havířov | 2:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Omsk – Vladivostok | 4:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 0:0 (odl.) | | | Ufa – Barys | 3:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk | 3:0 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 3:2 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – N.Novgorod | 5:3 (kon.) |
Jokerit – Kazaň | 2:4 (kon.) | | | Viťaz – Atlant | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Riga – Novosibirsk | 2:3 (kon.) |
HC Slovan – Novokuzněck | 5:0 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Kladno – Jihlava | 7:3 (kon.) | | | Chomutov – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Vítkovice – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – HC Litvínov | 5:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Třinec | 4:5 (po pr.) | | | Slavia – Olomouc | 3:2 (kon.) |
Košice – Orange 20 | 3:4 (0:1 po s.n.) |
K. Vary – Salzburg | 3:1 (kon.) |
po prodl.
HK Soči
3:2
(0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Severstal Čerepovec
19:26
|
Soči si zahraje další přesilovou hru. Vyloučen je Vadim Berdnikov, který putuje na lavici hanby za sekání.
|
|
15:53
|
Střelec úvodní branky střetnutí Andrej Šefer oslabuje Severstal Čerepovec. Na trestnou lavici putuje za sekání.
|
|
04:12
|
Hosté mají nyní příležitost přesilové hry, když je vyloučen domácí obránce Roman Derljuk za podražení.
|
Branky a nahrávky:
23. Warn (Ignatuškin), 40. Petersson (Lapenkov, Wilson), 63. Warn (Lapenkov, Derljuk) – 4. Šefer (Bučněvič, Stoljarov), 39. Dedunov (Kazakovcev, Šinin)
Rozhodčí: Ronn, Sergejev – Sazonov, Chubykin
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Whitney, Petrov, Wilson, Derljuk, Jarvinen – Krikunov, Kosticyn, Ignatuškin – Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Krutov, Warn, Emmerton – Krjukov, Šiškanov, Morozov, Ščerbina.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Štěpánek (Smirjagin) – Šefer, Arzamascev, Stasenko, Šinin, Urbom, Pyett, Antropov – Trubačjov, Stoljarov, Bučněvič – Kagarlitskij, Ullstrom, Černov – Trunjov, Berdnikov, Dedunov – Kazakovcev, Mons, Kovyršin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Štěpánek (Smirjagin) – Šefer, Arzamascev, Stasenko, Šinin, Urbom, Pyett, Antropov – Trubačjov, Stoljarov, Bučněvič – Kagarlitskij, Ullstrom, Černov – Trunjov, Berdnikov, Dedunov – Kazakovcev, Mons, Kovyršin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ronn, Sergejev – Sazonov, Chubykin
Diváci:
David Šimon
@David_Simon92