Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 0:0 (odl.) | Ufa – Barys 3:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 5:3 (kon.)
Jokerit – Kazaň 2:4 (kon.) | Viťaz – Atlant 2:1 (2:1 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novokuzněck 5:0 (kon.)
Dynamo Moskva
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pondělí 01.12.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Československá stopa v zápase
    Filip Novák 0+1, čas na ledě – 20:41 (19:52:31)

Dnešní zajímavý zápas končí za stavu 5:3 pro domácí Dinamo. Rozhodl o tom úvod třetí třetiny, kdy se během dvou minut trefil Daugavinš a Kokarev. Nižnij Novgorod na to nedokázal odpovědět a tak všechny body zůstávají v Moskvě.

60:00
    SAVINAINEN - 5:3

59:30
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec se hosté prosazují! Nikita Filatov zajížděl za branku a před brankou hledal volného VELI-MATI SAVINAINENA, jenž se štěstím prostřeluje Jerjomenka!
    Asistence: Nikita Filatov

58:46
    Novgorod slušně kombinuje, ale ke skórování je důležitá střelba.

57:47
    Grigorjev napálil puk, který skončil na betonech Jerjomenka.

57:27
    Hlavní sudí posíla na dvě minuty ještě obránce Janneho Jalasvaaru (DMS) za držení.

57:04
    A jakmile se hosté pokoušejí v této třetině přejít do útoku, zastaví je ofsajd.

55:40
    Nižnij Novgorod kombinuje na své polovině.

55:00
    Oba týmy asi tuší, že je rozhodnuto, hraje se hodně takticky.

53:15
    Ihned z trestn lavice založil nebezpečný protiútok Žerděv. Ten posunul přes celou šířku hřiště puk na Sergeje Soina, jenž netrefil branku.

53:06

52:08
    Torpedo je ale opařeno brankami ze začátku třetiny. V přesilovce se jim nedaří.

51:06
    Nikolaj Žerděv (DMS) bude na trestné lavici pykat.

50:57
    Torpedo se aktivně vrhlo dopředu, je z toho jen ofsajd.

49:58

49:02
    Dinamo nikam nepospíchá poté, co si vytvořilo krásný tříbodový náskok. Torpedo je naprosto opařené.

48:49
    Domácí tým se dostává do ofsajdu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 19. Kokarev (Novák, Višněvskij), 23. Jalaasvara (Karsums), 36. Daugavinš (Žerděv, Soin), 45. Daugavinš (Pestuško, Višněvskij), 47. Kokarev (Višněvskij) – 20. Hietanen (Potapov), 24. Wolski (Salminen), 60. Savinainen (Filatov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Novák, Višněvskij, Sinicyn, Jalasvaara, Solovjov, Mironov, Korjagin – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško, Cvetkov, Karsums, Karpov, Volkov, Kokarev, Dugin – Žerděv, Sopin, Soin, Brjukvin
    Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Kasutin) – Hietanen, Chomickij, Valentěnko, Blažijevskij, Bernackij, Grigorjev, Malěvič – Potapov, Konkov, Knjazev – Wolski, Salminen, Immonen – Krasnoslobodcev, Kazionov, Kuljomin – Savinainen, Ruděnko, Filatov

Rozhodčí: Bělov, Odins – Gorděnko, Tomilov