Chomutov – Jihlava 7:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 3:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Šumperk – Motor ČB 1:6 (kon.) | Kladno – Havířov 2:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Prostějov 5:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 01.12.2014, 18:30 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)
    Tomáš ROUSEK - 5:2
    Celé utkání můžete sledovat na vysilamezive.cz.

58:28
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ ROUSEK se dostal ke kotouči ve středním pásmu, nabruslil si do útočného pásma a přesnou střelou švihem vymetl pavučinky v pravém horním rohu Kociánovy svatyně! Bez asistence.
    Šance domácích na hranici brankoviště

54:02
    U pravé tyče se do dobré šance dostal Hynek Zahorna, jeho střelu však hostující gólman vyrazil, před bránou se ještě snažil dorážet Jiří Kurka, k vysokému kotouči se ale nedostal!

53:40
    Rebelové budou hrát 28 sekund přesilovou hru pět na tři, Denis Kindl (PRO) dostává 2 minuty za držení protihráče.

52:08
    Robin Malý (PRO) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

48:03
    Patrik Zdráhal se tlačil do další šance u pravé tyče hostující svatyně, byl však bráněn za hranicí pravidel a David Roupec (PRO) si odsedí 2 minuty za sekání.
    Přečíslení domácích

45:38
    Jiří Kuchler s Romanem Maliníkem ujížděli do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný obdržel přesnou přihrávku, hostujícího gólmana ale prostřelit nedokázal!
    Jakub BABKA - 4:2

44:55
    Rebelové využili přesilovou hru a navyšují své vedení! Střelu Jana Platila od modré čáry Ondřej Kocián jen vyrazil levým betonem k JAKUBU BABKOVI, jenž mohl dorazit do odkryté části klece! Asistence: Jan Platil.

43:54
    Hráčská lavice hostů je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě, dvouminutový trest odpyká Radek Meidl (PRO).
    Petr ŠTINDL - 3:2

41:06
    Rebelové předvádějí skvělý obrat v utkání! Puk doputoval od Jiřího Kuchlera na modrou čáru k PETRU ŠTINDLOVI, jenž se napřáhl a prostřeli vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Jiří Kuchler.
    Jan HEŘMAN - 2:2

39:37
    A je vyrovnáno! Podél levého mantinelu do pásma hostů vnikl Daniel Kolář, jenž na druhé straně přesně našel JANA HEŘMANA, který si sjel před bránu a udělal gólmanovi blafák do protipohybu, po čemž pohodlně zakončil do odkryté části klece! Asistence: Daniel Kolář, Patrik Zdráhal.

36:32
    Danielu Kolářovi (HBR) na modré čáře nesedla střela a když se vracel, pomohl si nedovoleným bráněním, za což dostává 2 minuty.

35:13
    Jan Platil si sjel do zakončení až na spodek pravého kruhu, jeho tvrdou ránu vytěsnil Ondřej Kocián svým levým betonem těsně vedle levé tyče!
    Jan HEŘMAN - 1:2

32:03
    Střelu Tomáše Rouska z levé strany Ondřej Kocián vyrazil ramenem, na druhé straně mohl dorážet Václav Tomek, ovšem neúspěšně. Puk však díky svému důrazu před bránou dokázal vybojovat JAN HEŘMAN a procedil ho pod hostujícího gólmana! Bez Asistence.
    David CIENCIALA - 0:2

27:47
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Z čistajasna udeřilo na druhé straně, když se kotouč od Radima Matuše dostal na modrou čáru k DAVIDU CIENCIALOVI, jež střelou zápěstím přesně trefil prostor nad betonem Filipa Šindeláře u jeho levé tyče! Asistence: Radim Matuš, Robert Jedlička.

24:50
    Hosté se dostali do slibné šance u pravé tyče, kterou David Sklenička (HBR) vyřešil jen za cenu nedovoleného bránění a dostává 2 minuty.
    Trestné střílení Radima Matuše

20:34
    Při jeho forhendové kličce se mu však kotouč namotal na hůl a následně utekl, stav utkání tak zůstává nezměněn!

20:34
    Radim Matuš byl ve svém úniku zastaven nedovoleně a bylo nařízeno trestné střílení!

18:21
    Václav Meidl (PRO) však domácím nabízí další přesilovou hru, dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

15:58
    Matouš Venkrbec (PRO) dostává 2 minuty za hákování.
    Radim MATUŠ - 0:1

11:04
    Rozehrávka Davidu Pavlíčkovi však hrubě nevyšla a našla přesně hůl RADIMA MATUŠE na modré čáře, jenž si mezi kruhy z dalšího obránce udělal jen postavenou kuželku, Filipu Šindelářovi provedl kličku do bekhendu a zavěsil přesně pod víko! Asistence: Patrik Husák.
    Samostatný únik Radka Meidla brankář vychytal.

00:57
    Radek Meidl dostal přesný pas na modrou čáru a řítil se sám na brankáře, Filip Šindelář však dokázal jeho střelu vyrazit levým betonem!

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 33. Heřman, 40. Heřman (Kolář, Zdráhal), 42. Štindl (Kuchler), 45. Babka (Platil), 59. Rousek – 12. Matuš (Husák), 28. Cienciala (Matuš, Jedlička)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Šindelář (Dlouhý) – Sklenička, Platil, Štindl, Pavlíček, Kurka, Kolář, Sedlák, Zítka – Babka, Sedláček, Zohorna – Maliník "C", Kuchler "A", Rousek – Heřman, Tomek, Zdráhal – Minárik, Boček, Půlpán.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Šimboch) – Kolibár, Roupec, Malý, Husák, Skřivánek, Jedlička, Řezáč – R. Meidl, V. Meidl, Coufal – Stejskal, Venkrbec "A", Indra – Cienciala, Kindl, Matuš – Sršeň, Duba "C", Moučka.

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Karel Lukš, Jiří Novák