Čtvrtek 04.12.2014, 18:00Extraliga staršího dorostu

Já děkuji všem čtenářům a fanouškům za dnešní pozornost a loučím se na počtenou. (20:04:35)

60:10
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak pozor, konec utkání má rychlý spád ! Trvalo to pouze deset vteřin a je dokonáno! JIŘÍ JANATA dostal přihrávku zpoza brány a ranou pod horní tyč ukončuje dnešní klání! bez asistence.

60:01

Dnešní derby má opravdu všechno. To se potvrdilo minutu a deset sekund před koncem, když na 3:3 upravil skóre při hře bez gólmana Tomáš Nguyen. Jde se do prodloužení.

60:00

58:50
    Trenér Eismann teď zkušeně zariskoval a vyšlo mu to ! TOMÁŠ NGUYEN se prosadil dorážkou pod horní tyč! Asistence: Michael Čejka.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty utkání! Vary jsou bez gólmana!

57:30
    Jakub Vavřička (PLM) dostává dvě minuty.

57:30
    Oddechový čas pro domácí.

57:05
    Tak, hráčům z lázeňského města již moc času na vyrovnání nezbývá. V prvé řadě tým potřebuje získat útočné pásmo, aby mohla přijít šance pro hru bez brankáře.

56:14
    Plzeň přesilové hry zvládá opravdu bravurně. Nutno zmínit, že se jedná o dnes již osmé oslabení.

55:08
    Karlovy Vary ve čtyřech.

54:48
    Vary budou hrát ve třech. Michael Čejka (KVA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

53:47
    Energie se zbavuje puku z vlastního pásma.

53:06
    Je tu špatná zpráva pro Energie a dobrá zpráva pro Plzeň. Na trestnou lavici usedá Marek Pastyřík (KVA).

52:00
    Trapl vyslal Janatu do téměř samostatného úniku. Ten nejprve udělal zvratnou kličku dojíždějícímu obránci, a poté ani na dvakrát Zemana nepřekonal!

51:10
    Přihrávka rukou.

51:00
    Hlavní kouč domácích Václav Eismann již tradičně zvyšuje svůj hlas při jasné nechuti do hry v podání jeho svěřenců.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 23. Janata (Nguyen), 27. Horký (Pajk, Hauzr), 59. Nguyen (Čejka), 61. Janata – 16. Kokoška, 22. Kantner (Roubal), 43. Vavřička (Hajšman)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Pajk, Hrůša, Bernáth, Havlík, Beer, Vápeník – Nguyen, Janata, Trapl, Čejka, Davídek, Hauzr, Horký, Pastyřík, Kurfürst, Pátek, Šála, Chodounský
    HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kvasnička ,Váchal, Kačena, Sedláček – Hanzlík, Krystl, Vracovský, Kokoška, Vavříčka, Rubner, Kodýtek, Kantner, Hajšmal, Kučera, Krásný, Roubal

Rozhodčí: Petružálek – Gerát, Coubal