Liberec – Sparta 3:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 1:6 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:5 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 04.12.2014, 18:00 • Hala Rondo • DHL Extraliga juniorů

To je od nás z Ronda všechno, děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek dnešního dne. (20:08:10)

I přes závěrečnou snahu Komety se hokejistům Mladé Boleslavi povedlo uhájit nejtěsnější možný náskok a z Brna si odvezou tři body. Utkání jinak bylo veskrze vyrovnané, domácí však své šance nedokázali proměnit, a tak je rozhodnuto už po šedesáti minutách hry.

60:00

59:58
    Kusko pálil po vhazování, Růžička však vystrčil svůj beton a zasáhl.

59:56
    Ještě jedno přerušení po vysoké holi jednoho z hráčů Mladé Boleslavi.

59:52
    Vzápětí se však vrací do brány a ne zrovna moc nadšeně. Po zakázaném uvolnění Brna je téměř jasné, že dnes Kometa body neurve.

59:46
    Jekel míří na střídačku.

59:45
    Hosté se hnal tři na jednoho na prázdnou bránu, Kotala však zastavil ofsajd. Jiskra naděje pro domácí.

59:36
    Volf vyhodil kotouč z otočky přes všechny čáry a hra se vrátí před Růžičku. Brňanům už však mnoho času nezbývá.

59:17
    Hosté hrají v plném počtu.

59:00
    Hra byla přerušena poté, co se jeden z hráčů Boleslavi zůstal ležet na ledě. Jekel v tomto přerušení zamířil na střídačku.

58:45
    A znovu, domácím se nedaří vytvořit si tlak a Jekel je stále v bráně.

58:23
    A opět se povedlo boleslavským osvobodit.

58:02
    V době, kdy hlasatel ohlašoval poslední dvě minuty třetí třetiny, pálil Král z levého kruhu na Růžičkovu hruď.

57:32
    Hosté vyhodili kotouč.

57:19
    Trenér Komety Pavel Pazourek si bere oddechový čas.

57:19
    O dramatickou zápletku je postaráno, dvě minuty za podražení dostal hostující Martin Štosek.

56:55
    Domácí zapomněli při útočení na zadní vrátka a Kotala se hnal sám na Jekela. Na domácího brankáře si však nedošel a ten stále drží naděje svého mužstva.

56:40
    Hosté v tuto chvíli drží kotouč na distanc od vlastní brány.

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 19. Král (Boltvan), 32. Pokorný (Kusko) – 2. Poljanyčka (Sedmík), 3. Pätopsrtý (Průšek), 30. Volf (Kotala)

HC Kometa Brno: Jekel (Slavíček) – Vágner, Cívka, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Vojáček, Šnajnar – Kozel, Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald, Dymáček
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Mašek, Štosek, Hes, Žalud, Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Poljanyčka, Pätoprstý, Klečka, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Motloch

Rozhodčí: Held – Chocholouš, Mikšík