Liberec – Sparta 3:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 1:6 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:5 (kon.)
HC Litvínov
1:6 (0:0, 0:3, 1:3)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 04.12.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

Třetí třetinou potvrdili hosté svoje kvality a do brány domácích nasázeli další tři góly. Odváží si tak 3 body. (19:44:03)

60:00

58:53
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP NAVRÁTIL. Asistence: Filip Ječný a Marcel Kottek.

58:30
    Autorem branky je JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Tomáš Andres a Josef Saňa.

58:19
    Za vražení na hrazení se posadí na trestnou Karel Šefl (LIM).

57:41
    Vyloučen za hru vysokou holí Martin Kokeš (LIM).

54:41
    Vyloučen Vostárek (LIM) na dvě minuty za hrubost.

54:29
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácím se daří vsítit první gól. První kdo dokázal překonat Frodla je JAROSLAV ŠIMEČEK. Bez asistence.

53:59
    Vyloučeni současně Lukáš Válek (LIM) na dvě minuty za hrubost a Karel Drahorád (SLA) také na dvě minuty za hrubost.

52:50
    Baránek nahodil před bránu, kde se snažili o dorážku domácí, ale Frodl ani teď nepropouští puk do své brány.

52:20
    Petr Krejčí je dalším vyloučeným na straně hostí. Posadí se na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

51:44
    Štěstí pro domácí. Puk opět lítal před i za brankářem domácích. Teď ho však našli dříve domácí hráči a dostali ho z brankoviště.

51:19

50:41
    Cvrk dostal puk po modré a vystřelil, ani tentokrát puk neprošel za záda Frodla.

49:19
    Vyloučen Josef Saňa (SLA) na dvě minuty za hákování.

49:10
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

48:33
    Ofsajd hostí.

47:28
    Nahození Sani od modré Sklíba chytá.

46:47

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 55. Šimeček – 30. Navrátil (Ječný, Nestrašil), 34. Tejral (Vala, Drahorád), 35. Hlinka (Procházka, Drahorád), 41. Andres (Procházka), 59. Procházka (Andres, Saňa), 59. Navrátil (Ječný, Kottek)

HC Litvínov: Sroka (Sklíba) – Moravec, Baránek, Šesták, Cvrk, Kokeš, Sklenička, Vostárek, Šefl "A" – Kučera, Řehoř "C", Čapek, Stříbrný, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Válek, Štěpka "A"
    HC Slavia Praha: Frodl (Novák) – Vala, Saňa "C", Havelka, Drahorád "A", Bureš, Kottek, Krejčí – Červený, Patzelt, Török, Kasala, Nestrašil, Ječný, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Procházka, Andres "A", Furch, Navrátil

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Petr Mašek, Roman Hynčica