Chabarovsk – Nižněkamsk 0:2 (kon.) | Vladivostok – Toljatti 3:0 (kon.) | Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 2:3 (0:2 po s.n.) | Minsk – Ufa 4:0 (kon.)
Záhřeb – Barys 3:5 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:5 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Lada Toljatti
Pondělí 08.12.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

58:28
    Domácímu trenérovi očividně záleží na čistém kontu, proto si vyžádal oddechový čas.

53:32
    V potyčce byl daleko agresivnější hostující Stulov, který použil i pěsti. Rozhodčí mu proto udělil čtyřminutový trest, druhému účastníkovi potyčky Gyngemu "pouze" dvě.

48:30
    Dnešní utkání sleduje vyprodaná Fetisovova aréna – tedy 5500 diváků!

45:55
    Petrov se zničeho nic dostal po levé straně do výhodného zakončení, svůj výpad zakončil střelou, kterou Nalimov vyrazil.

42:04
    Úvod třetí třetiny si domácí zpříjemní přesilovou hru, dvě minuty za držení dostal Georgij Bělousov.

38:35
    Lisinův pokus zřejmě zacinkal na břevno Ježovovy brány.
    Richard GYNGE - 3:0

37:03
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    To jim ale není nic platné, protože domácí navyšují své vedení na aktuální rozdíl tří branek. Zubov pohotově našel na vzdálenější tyči čekajícího RICHARDA GYNGEHO, který kotouč bez potíží usměrnil do prázdné brány. Asistence: Ilja Zubov, Niclas Bergfors.

34:58
    Ladě se pomalu ale jistě rozpadá hra. Rozhodčí poslal na trestnou lavici Antona Shenfelda a domácí mohou jít do trháku.

34:50
    Ježov ležel ve svém brankovišti a Osipov dostal přihrávku před bránu, stačilo citlivě přizvednout kotouč. Obránce Vladivostoku však puk poslal nad bránu!
    Niclas BERGFORS - 2:0

34:32
    Domácí svou přesilovou hru využívají a zvyšují své vedení. NICLAS BERGFORS vypálil od modré čáry a jeho prudká střela zaplachtila do brány. Asistence: Shaun Heshka

33:26
    Druhou početní převahu ve druhé třetině si zahrají domácí, Jiří Hunkes zastavil nedovoleně Richarda Gyngeho.

27:30
    Lisin se ocitl v přečíslení dva na jednoho, brejk zakončil bekhendovou střelou nad bránu!

24:44
    Po střele Makarova se kotouč odrazil na volného Lisina, který tváří v tvář Ježovovi přestřelil svatyni Lady.

21:28
    Nyní si domácí zahrají svou první klasickou přesilovou hru, dvě minuty za držení dostal Dmitrij Vorobjov, který přidržel pronikajícího Makarova.

16:51
    Ten už také za faul na brankáře Lady opustil hrací plochu a usedl na trestnou lavici.

13:12
    Dvojnásobná početní převaha Lady je u konce. Dmitrij Stulov si neodpustil faul při vlastní přesilovce, rozhodčí mu udělil trest dvě minuty za podražení.

12:32
    A pozor! Domácí budou hrát pouze ve třech. Denis Osipov dostal dvě minuty za hru vysokou holí a nyní bude trnout za katrem.

11:35
    V rozletu je nyní podpoří přesilová hra. Dvě minuty za držení totiž dostal člen první obranné dvojice Admiralu Shaun Heshka.
    Oleg LI - 1:0

06:08
    Domácí otevírají skóre dnešního utkání. Přitom by to mohlo být naopak. Ve skrumáži před Nalimovem se nejlépe zorientoval Shenfeld, ale domácího brankáře nepřekonal. Z následného protiútoku se prosadil Admiral. Gorškov vjel do útočného pásma a zpoza obránce vypálil, Ježovovi vypadl kotouč na najíždějícího OLEGA LI, který měl jednoduchou práci. Asistence: Alexander Gorškov.

02:44
    Následně se bude hrát ve čtyřech mužích na obou stranách. Dvě minuty za sekání dostal kapitán Vladivostoku Ilja Zubov a na druhé straně Stanislav Romanov.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 7. Li (Gorškov), 35. Bergfors (Heshka), 38. Gynge (Zubov, Bergfors)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Porskurjakov) – Kolář, Heshka, Osipov, Glazkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Bergfors, Gynge, Zubov (C)– Lisin, Makarov, Schütz – Gorškov, Ušenin, Li – Ivanov, Barbašev, Sokolov, Kuzněcov
    Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Hunkes, Barancev, Sloboda, Ogurcov, Stulov, Vorobjov, Šulakov, Romanov – Černikov, Golubjev, Petrov – Shenfeld, Bělousov, Zaťovič – Valujskij, Bočarov, Nikitěnko (C) – A. Strelcov, Fjodorov, V. Strelcov

Rozhodčí: Cyplakov, Čerenkov – Petrov, Fatějev

Diváci: 5500 (vyprodáno)