Chomutov – Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 5:0 (kon.) |
Winnipeg – Anaheim | 3:4 (po pr.) | | | Carolina – Detroit | 1:3 (kon.) | | | Ottawa – Vancouver | 4:3 (po pr.) |
Edmonton – San Jose | 2:1 (kon.) |
Chabarovsk – Nižněkamsk | 0:2 (kon.) | | | Vladivostok – Toljatti | 3:0 (kon.) | | | Novokuzněck – Chanty-Mansijsk | 0:1 (kon.) |
Novosibirsk – Čeljabinsk | 0:1 (kon.) | | | Čerepovec – Soči | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Minsk – Ufa | 4:0 (kon.) |
Záhřeb – Barys | 3:5 (kon.) | | | HC Slovan – Omsk | 3:5 (kon.) |
konec
HC Dinamo Minsk
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
David Panuška
Branky a nahrávky:
20. Bailen (Ellison, Linglet), 35. Linglet (Ellison, Nogačjov), 39. Ellison (Vesce, Linglet), 60. Matěruchin
Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Balodis, Morozov
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dinamo Minsk:
Taylor (Karnauchov) – Goroško, Krajíček, Nogačjov, Bailen, Šinkevič, Lisovec, Kaznaděj – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura – Linglet, Ellison, Vesce – Meleško, Kulakov, Gavrus – Drozd, Stěpanov, Matěruchin
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Kolcov, Zubarev, Lekomcev – Chlystov, Dubrovskij, Tolpeko – Makarov, Semin, Hartikainen – Golovanov, Pihlström, Kajgorodov – Pankov, Slepyšev, Gluchov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Kolcov, Zubarev, Lekomcev – Chlystov, Dubrovskij, Tolpeko – Makarov, Semin, Hartikainen – Golovanov, Pihlström, Kajgorodov – Pankov, Slepyšev, Gluchov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Balodis, Morozov
Diváci:
Bez asistence
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Asistence: Ryan Vesce, Charles Linglet
Asistence: Matt Ellison, Evgenij Nogačjov
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Asistence: Matt Ellison, Charles Linglet
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
HC Dinamo Minsk: Taylor (Karnauchov) – Goroško, Krajíček, Nogačjov, Bailen, Šinkevič, Lisovec, Kaznaděj – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura – Linglet, Ellison, Vesce – Meleško, Kulakov, Gavrus – Drozd, Stěpanov, Matěruchin
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Kolcov, Zubarev, Lekomcev – Chlystov, Dubrovskij, Tolpeko – Makarov, Semin, Hartikainen – Golovanov, Pihlström, Kajgorodov – Pankov, Slepyšev, Gluchov
Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Balodis, Morozov.