Chomutov – Kladno 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Jihlava 5:0 (kon.)
Pondělí 08.12.2014, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)
    Marek HOVORKA - 3:2
    Více videí ze zápasu si můžete prohlédnout zde.

62:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Bonusový bod z dnešního utkání si odnese Chomutov. Z bodu pro vhazování vyslal nechytatelnou střelu MAREK HOVORKA. Asistence: Brett Skinner.

62:08
    Vyloučen Růžička David (KLA) na dvě minuty za držení protihráče.

59:03
    Lukáčovi podjela brusle a k puku se dostal Hovorka, který přihrával na zcela volného Hřebejka před brankou, puk ale míří mimo hůl domácího útočníka.

55:57
    Neuvěřitelný zákrok si připisuje opět Jan Lukeš, kladenský hrdina dnešního utkání. Zcela volný se před ním ocitl Lukáš Květoň, který měl dostatek času na zakončení, ale jeho tvrdou střelu, zastavil Lukáše.

51:29
    Přitom je však vyloučen domácí Rýgl na dvě minuty za podražení.

47:29
    Ondřej Kaše vystřelil z dálky na Lukáše, ten vyrazil puk na volného Kämpfa, který puk netrefil, kdyby se však do zakončení dostal, měl by před sebou volnou branku.
    Jan RUTTA - 2:2

46:43
    Chomutovská SD ARÉNA bouří. Domácí celek vyrovnává na 2:2. Marek Hovorka přesnou přihrávkou našel JANA RUTTU, který byl sám a nikým nehlídám v prostoru mezi kruhy a přesnou střelou překonává Jana Lukáše. Asistence: Marek Hovorka a Štěpán Hřebejk.

45:26
    Dalecký (KLA) si odpyká dvou minutový trest za napadení. Pirátům se tak nabízí možnost vyrovnat.

39:22
    Dragoun se hnal do samostatného úniku, jeho bekhendový blafák Kopřiva zneškodnil betonem přidělaným k tyči.

37:23
    Rozhodčí si dával chvilku na rozmyšlenou, ale nakonec píská a na dvě minuty posílá chomutovského Mrázka, který se provinil vysokou hůl.
    David STACH - 1:2

34:32
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Jaroměřský spíše nahazoval na Kopřivu, ale předním stojící DAVID STACH jeho střelu tečoval a posílá Kladno do vedení. Asistence: Jan Jaroměřský a Jan Eberle.

33:40
    McGregor se ocitl ve stoprocentní šanci, ale nechal vyniknout Lukáše, který jeho střelu vyrazil koncem svého betonu.

31:55
    Hostující Švaňhal zničeho nic nastřeluje tyč.

27:40
    Stach (KLA) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Chomutov dostane možnosti další přesilové hry.

25:24
    Vyloučen Dragoun (KLA) na dvě minuty nedovolené bránění.

25:22
    Hovorka chtěl přihrát na lépe postaveného McGregora, ale přihrávka postrádala přesnost, kdyby však byla přesná, tak by McGregor mohl zakončovat do prázdné branky.

23:32
    Veselý zůstal po chybě kladenské obrany sám před Lukášem, avšak byl ve špatném úhlu, jeho střela končí pouze na mantinelu za brankou.

19:26
    Rozhodčí píská do píšťalky a na trestnou lavici míří David Růžička (KLA) na dvě minuty za hrubost.

16:21
    Střelu Skinnera od modré čáry tečoval před brankou Štěpán Hřebejk. Lukáš si nakonec se skákajícím kotoučem poradil a před brankou vznikla strkanice.

16:01
    Dalecký (KLA) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.
    David KVĚTOŇ - 1:1

12:22
    Jaroslav Koma přihrál na modrou čáru volnému Davidu KVĚTOŇOVI, který nekompromisní střelou propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Jaroslav Koma a Antonín Dušek.

12:01
    Klouček (KLA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

08:26
    Rozhodčí pískl do až nyní. Na trestnou hanby si jde odpykat dvouminutový trest domácí Tomáš Bartejs.

05:44
    Na trestnou lavici míří David Růžička(KLA). Dvouminutový trest si odpyká za držení protihráče.
    Tomáš KABERLE - 0:1

01:48
    První střela utkání a hned branka, tak to je nástup hostujících Rytířů Kladno. Pěknou střelou od modré se prezentoval TOMÁŠ KABERLE, jeho střela skončila v horním rohu domácí branky. Asistence: David Stach.

00:57
    Mrázek si přidržel hostujícího Stacha, což neuniklo rozhodčím a je vyloučen na dvě minuty.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 13. David Květoň (Koma, Dušek), 47. Rutta (Hovorka, Hřebejk), 63. Hovorka. (Skinner) – 2. Kaberle (Stach), 35. Stach (Jaroměřský, Eberle)

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Rutta, Mrázek, Koma, Bartejs, Rýgl, Šulák – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – Květoň D., Růžička V., Sinisalo – McGregor, Dušek, Veselý – Kaše O., Kämpf, Květoň L.,
    Rytíři Kladno: Lukáš (Vladař) – Kaberle, Klouček, Růžička D., Gutwald, Jaroměřský – Hlaváč, Švaňhal, Rudovský – Tenkrát, Stach, Horna – Hořava, Dragoun, Eberle – Redlich, Dalecký, Strnad – Lukáč.

Rozhodčí: Jílek – Guth, Rittich