Bayern – Freiburg 2:0 (kon.) | Hannover – Augsburg 2:0 (kon.) | Hamburg – Stuttgart 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Mohuč 0:0 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Úterý 16.12.2014, 20:00 • Rhein-Energie-Stadion, Köln • Německá Bundesliga

Pro dnešek je to z Bundesligy všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět u nejvyšší německé soutěže na shledanou. (21:55:27)

Sudí Florian Meyer ukončil dnešní utkaní, které i přes množství šancí nakonec vítěze nepřineslo. Köln v prvním poločase neměl tolik ze hry, ale ve druhé půli se to změnilo. Mohuč se dnes dostala také do několika příležitostí, ale ani šance Okazakiho nakonec gólem neskončila.

90+2

90+2
    Domácí jsou u míče, ale čas běží hodně rychle.

90+2
    Ještě rohový kop pro Köln.

90+1
    Halfar předvedl velký úprk směrem na Kariuse, ale do zakončení se nedostal.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby a domácí jsou u míče.

88
    Šance teď přináší prakticky každý útok Kölnu.

87
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

86
    Rozehrávka hostů nebyla z kategorie povedených a je tu možnost pro domácí kozly.

85
    Standardní situace pro hosty z hodně zajímavé vzdálenosti.
    Skvělý zákrok Kariuse.

83
    Série velkých šancí pokračuje! Velmi důležitý zákrok Kariuse drží naději Mohuče na bodový zisk.

82
    Köln teď přitápí pod kotlem a po průniku Šventa bylo před Kariusem pořádně rušno!

81
    Centr do pokutového území našel přesně Halfara, který se dostal ke střele, ta byla zblokovaná.