Celta Vigo – Las Palmas 3:1 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 4:4 (kon.) | Almería – Real Betis 2:1 (kon.)
Barcelona – Huesca 8:1 (kon.)
Valencia CF
4:4 (1:3)
Rayo Vallecano
Úterý 16.12.2014, 20:00 • Estadio Mestalla, Valencie • Španělský pohár

Ó, to byla podívaná! Domácí vstali z popela a třemi brankami ve druhém poločase rozhodli o svém postupu do pátého kola Copy del Rey. Nešťastník Morcillo si už v 46. minutě srazil míč do vlastní branky, a posadil tak hráče Valencie na koně. Domácí se prosadili ještě dvakrát díky Alcácerovi a Rodrigovi, o jediný gól Raya ve druhé půli se postaral Embarba. Vallecano se však rozhodně nemá za co stydět, podceňovaný tým sehrál s favoritem vzácně vyrovnanou partii, v níž se raduje z postupu ten šťastnější. Já se s vámi loučím, u dalších onlajnů na počtenou! (21:55:23)

90+5

90+5
    Solidně zaplněný Estadio Mestalla se už raduje z postupu Valencie do další fáze.

90+4
    Po dalším rohovém kopu se míč ocitl v zámezí, Yoel má k dispozici odkop od branky. Zřejmě je rozhodnuto...

90+4
    Jozabed nezakončil a hosté se musí vrátit na vlastní polovinu.

90+3
    Moreno reklamoval penaltu v pokutovém území, ale sudí ukazuje směrem k rohovému praporku.

90+1
    Nastavuje se pět minut! Jozabed zakládá jeden z posledních zoufalých pokusů o útok.

90
    Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby, Embarba se snaží něco vymyslet s míčem.

89
    Jenže hosté nevytěžili zhola nic, Yoel uvede míč zpět do hry odkopem od branky. Tento úkon se však bude snažit odkládat, co to půjde.

88
    Quiniho centr odvrátil Gomez na roh.

88
    De Paul si nepřišel na Jozabeda a jedna z posledních útočných vln se valí na Yoelovu pokladnici.

87
    Rohový kop ve prospěch domácích, Rayo už to bude mít hodně těžké.

86
    Žlutou kartu obdržel Rodrigo De Paul.

86
    Do konce utkání zbývá pět minut, hosté se snaží zmobilizovat veškeré síly směrem do ofenzívy.

85
    Jozabed získal míč a hosté peláší kupředu.

84
    Hráči Valencie se zkušeně snaží zdržovat a zatím se jim to daří.

83
    Domácí si rozehrávku zopakují, protože Moreno to přehnal s intenzitou a agresivitou při napadání.
    Faul Rodriga

81
    Rodrigo nevybíravě poslal k zemi Tita ve vlastním vápně, sudí neváhal s vytáhnutím červené karty!

Vojtěch Balon

Branky: 8. Alcácer, 46. Morcillo (vla.), 65. Alcácer, 71. Rodrigo – 20. Jozabed, 23. Pozuelo, 38. Pereira, 61. Embarba

Karty:   19. Gomez (VAL), 86. Paul (VAL) – 30. Baena (VLL), 38. Pereira (VLL), 45. Martínez (VLL), 71. Álvarez (VLL)   81. Rodrigo (VAL)

Valencia CF: Yoel – Orbán, Mustafi, Cancelo (46. De Paul), Vezo – Parejo, Gil (46. Negredo), Augusto (46. Piatti) – Gomez, Rodrigo, Alcácer.
    Náhradníci: Alves – Barragan, Zuculini, Fuego, De Paul, Negredo, Piatti.

Rayo Vallecano: Álvarez – Morcillo, Martínez (63. Tito) , Licá – Baena, Pozuelo, Jozabed, Quini, Embarba – Pereira, Moreno.
    Náhradníci: Toňo – Tito, Amaya, Bangoura, Aquino, Herráiz, Baptistao.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Carrera

Diváci: 23600