Nantes – Méty 4:2 (po pr.)
FC Nantes
4:2 (0:0)
FC Méty
Úterý 16.12.2014, 21:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau (Nantes) • Francouzský Ligový pohár

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a příště na shledanou. (23:30:35)

Nakonec velice krásný zápas, domácí se ve druhé půli dostali do velice těžké situace, když prohrávali už o dvě branky, ale dokázali se otřepat a poté už pálili do černého jen oni. Zvýšenou aktivitou i efektivitou postupně náskok soupeře stahovali, navíc od 82. minuty hráli přesilovou hru, čehož dokázali využít v prodloužení, ve kterém dvěma góly rozhodli o svém dnešním zaslouženém vítězství.

120
    BANGOURA - 4:2

118
    Nantes právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Domácí tým využil otevřené obrany soupeře a ISMAËL BANGOURA krásným obloučkem překonává hostující brankáře počtvrté.

116
    Hosté se sice ještě snaží, ale proti přesile to mají velice těžké, soupeř velice dobře hlídá prostor před svojí bránou.

113
    Domácí drží těsný náskok a míč daleko od své brány. Prodloužení se pomalu chýlí ke svému konci.

109
    Riou musel skoro až k hranici pokutového území, aby míč včas schoval do náruče.

107
    Málem se domácí dostali do další šance, ale Bangoura přihrávku na svého spoluhráče neprotlačil.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První poločas prodloužení skončil.

105
    Riou vyrazil míč před sebe, poté se balón odrazil od jednoho z hráčů Nantes na bránu, ale tu jen o kousek minul. Teď měl domácí tým velké štěstí.

104
    Gomis se provinil faulem a míč musí odevzdat soupeři.

102
    Choplin v poslední chvíli změnil směr míče po přihrávce z pravé strany a zabránil tak velké šanci soupeře.

101
    Bedoya mohl zvýšit náskok svého mužstva, zcela sám před bránou ale trestuhodně selhal, když míč poslal vedle bližší tyče. Za tohle pochvalu určitě nedostane.