Derby – Chelsea 1:3 (kon.) | Sheffield Utd. – Southampton 1:0 (kon.)
Derby County
1:3 (0:1)
Chelsea FC
Úterý 16.12.2014, 20:45 • iPro Stadium, Derby • Anglický Ligový pohár

To je z dnešního utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:47:50)

Utkání je u konce a z výhry a tím pádem i postupu mezi nejlepší čtyřku Ligového poháru se raduje londýnská Chelsea. Ta přidala v 56. minutě druhou branku, když se z přímého kopu nádherně trefil Filipe Luís. Menší potíž pak přišla v 71. minutě, to snížil Bryson, jenže o deset minut později přišla pojistka v podobě Schürrleho gólu. To už domácí hráli po Buxtonově vyloučení v desíti a prakticky ztratili šance na případný zvrat.
    Chelsea potvrdila roli favorita a po výhře 3:1 nad Derby County slaví postup do dalšího kola Capital One Cupu.

90+3

90+3
    Ještě jeden střelecký pokus. Z hranice pokutového území se o technickou střelu pokusil Martin, Čechovu branku ale netrefil opravdu o notný kus...
    Dnešní zápas na iPro Stadium sleduje 30639 diváků.

90+2
    Už je to jen o čekání na závěrečný hvizd a nic na tom nezměnil ani útočný výpad Azpilicuety. Grant byl u míče dříve a rozehrál.
    Azpilicueta dnes odehrál za Chelsea 100. zápas a ve druhé minutě tříminutového nastavení to vypadá, že bude vítězný.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

88
    Utkání nám pozvolna plyne ke svému závěru, hostující tým zkušeně drží náskok. Postup do semifinále Ligového poháru je už blízko.

86
    Přímý kop domácích se do branky nevešel, Čech si chystá míč k odkopu.

84
    A poslední střídání podnikli i na lavičce Derby, Omar Mascarell dohrál, divákům se představí Leon Best.

84
    Poslední změna hostů. Končí Eden Hazard, na poslední minuty nastupuje Ramires.

82
    Ofsajd hostů a v něm Fàbregas.
    André SCHÜRRLE - 1:3

81
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Přesilovka je využitá. Vpravo si do pozice naběhl Rémy, jeho křížnou ránu Grant zvládl vyrazit, ale pouze na nohu ANDRÉ SCHÜRRLEHO a ten už si věděl rady. I přes snahu Granta a jednoho z obránců dostal míč do sítě.

80
    Žlutou kartu dostal domácí Chris Martin.

79
    Následný přímý kop v podání Schürrleho skončil nad brankou. Skóre tak zůstává 1:2.
    Jake Buxton viděl červenou kartu za faul na Rémyho. Derby dohrává v deseti.