Dortmund – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – W. Brémy 4:1 (kon.) | Hoffenheim – Leverkusen 0:1 (kon.)
Frankfurt – Hertha 4:4 (kon.) | Paderborn – Schalke 1:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:2 (1:1)
VfL Wolfsburg
Středa 17.12.2014, 20:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

Je tady konec dnešního utkání, ve kterém jsme viděli velice pohledný fotbal. Ve druhém poločase poslal Immobie svůj tým opět do vedení, které ale nevydrželo příliš dlouho. V 85. minutě se totiž do centru opřel hlavou Naldo a překazil tak BVB radost z výhry. Dortmund tedy opět nedokázal udržet vedení a znovu zbytečně ztratil důležité body.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (21:54:55)
    Domácí BVB ani dnes nezvítězilo a stále tak pokračuje v nepřesvědčivých výsledcích v domácí Bundeslize.

90+3

90+3
    Subotič se snažil o rychlý nákop, ale jeho pokus končí v zámezí, odkud budou vhazovat hosté.

90+1
    Hosté se snaží co nejvíce kouskovat a zdržovat hru. Jim remíza tolik vadit nebude.

90
    Tobias Welz nastaví ještě 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Další střela, kterou z první vyslal Durm, ale míč letí vysoko nad bránu Wolfsburgu.

89
    Schmelzer zkoušel vystřelit z otočky, ale trefil pouze jednoho z bránících hráčů a balon končí v rukavicích Benaglia.
    Immobile sice prolomil střeleckou smůlu, Dortmundu to ale zatím na výhru nestačí.

88
    Dortmund dělá vše proto, aby ještě dokázal strhnout zápas na svou stranu, ale domácí borci začínají být pomalu nervózní.

86
    Tak teď se přesně potvrdilo, že BVB hrubě nezvládá koncovky zdánlivě vyhraných zápasů.
    NALDO - 2:2

85
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    A nemožné se stává skutečným! Po vystřídání zahrávali hosté rohový kop a do přesného centru hlavou vlétl NALDO, který srovnává stav zápasu na 2:2!

84
    A další posílení útočných řad Wolfsburgu. Ze hřiště se stahuje Ivan Perišič (WOF) a místo něj vběhne na hřiště Ivica Olič (WOF).

82
    Immobile poslal přesný centr do vápna, který si zpracoval Aubameyang a ten už se chystal vystřelit na bránu, ale jeden z protihráčů skvěle zareagoval a zažehnal hrozící nebezpečí.

81
    Hosté posilují útočné řady. Hřiště opustil Luiz Gustavo (WOF) a místo něj se přijde na hřiště ohřát Maximilian Arnold (WOF).

80
    Jenže Jung šlapákem zastavil Schmelzera, což neuniklo pozornosti hlavnímu arbitrovi.

79
    Teď se však k balonu dostal Wolfsburg a budou to horké chvilky pro domácí celek.

78
    Do konce zápasu zbývá přibližně patnáct minut i s nějakým nastavením a BVB je na koni.