Boston – Nashville 5:3 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Washington 4:2 (kon.)
Minnesota – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Toronto 0:4 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Detroit – Buffalo 6:3 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 5:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 1:5 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:5 (kon.)
New York Rangers
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Washington Capitals
Středa 24.12.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

59:30
    Na konci zápasu vyloučení pro Rangers. Dvě minuty přiděluje rozhodčí za podražení Carlu Hagelinovi.

54:37
    Hned po buly další vyloučení, rozhodčí vykazuje na trestnou lavici Jasona Chimeru po špatném vhazování. Je tu přesilovka pět na tři pro domácí.

54:35
    Uvidíme reklamní přestávku, ale ještě předtím také vyloučení. Rangers budou mít přesilovku, protože čtyřminutový trest za vysokou hůl dostává Nicklas Backström. Složitý moment pro Capitals.

49:29
    Rangers nečekají lehké momenty, na dvě minuty za hákování je totiž na trestnou lavici odeslán jejich hokejista Matt Hunwick. Bude doufat, že jeho spoluhráči vše zvládnou.

38:28
    Ještě jeden trest na konci druhé dvacetiminutovky, dvě minuty za podražení dostává Matts Zuccarello, jenž bez diskutování odchází na trestnou lavici.

34:54
    Přesilovka domácích hned končí, Rangers totiž bylo na ledě moc a proto odjíždí týmový trest odsedět Miller.

34:01
    Sotva skončilo vyloučení domácího mančaftu, za katr odjíždí hokejista z druhé strany barikády. Kuzněcov je nucen pykat za hákování.

32:02
    První vyloučení v zápase na straně New York Rangers. Těsně po vhazování podrazil soupeře domácí Chris Kreider, jenž odjíždí na trestnou lavici.

23:59
    Další vyloučení na stejné straně. Alzner inkasuje dvě minuty za sekání a bude doufat, že jeho celek neinkasuje.

20:27
    Druhá početní výhoda pro Ragners. Dvě minuty si jede ke své nelibosti odpykat Alex Ovečkin, jenž dostává od hlavního rozhodčího trest za vražení na hrazení.

17:47
    Až na konci zahajovací třetiny sledujeme první vyloučení zápasu. Po šanci Rangers dostává dvě minuty za krosček hráč Capitals Orpik. První přesilovka domácích.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 4. Nash (Brassard, Zuccarello), 22. St.Louis (Boyle, Brassard), 46. Nash (Zuccarello), 57. Louis (Nash, Stepan) – 46. Kuzněcov (Brower, Carlson), 51. Ovečkin (Carlson, Johanson)

New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Hunwick – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Miller, Hayes, Hagelin – Fast, Moore, Glass
    Washington Capitals: Holtby – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schmidt – Fehr, Backstrom, Ovečkin – Brower, Kuzněcov, Johansson – Ward, Beagle, Laich – Burakovský, Latta, Chimera

Rozhodčí: Furlatt, O'Rourke – Nansen, MacPherson

Diváci: 18 006