SP v alpském lyžování, obří slalom žen 1. kolo Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | SP v alpském lyžování, sjezd mužů, S. Caterina Vítěz: T. Ganong (USA) (kon.)
SP v alpském lyžování, obří slalom žen 2. kolo Vítěz: S. Hectorová (SWE) (kon.)

15. Kathrin Zettelová (AUT) +1,44

Shiffrinová nakonec byla pomalejší o 18 setin než Hectorová a skončila na třetí pozici. Švédka nečekaně vyhrává tento závod. Fenningerová je druhá.

Hectorová na Fenningerovu malinko ztrácela. Ale jela i tak odvážně a nakonec slavila úspěch. Pořadí na čele se nám mění jako ponožky. Švédka byla rychlejší o 9 setin sekundy!

Fenningerová jela krásnou čistou jízdu, neudělala jedinou chybu. V poslední části sice malinko zpomalila, ale před Bremovou se dostala o 28 setin sekundy!

Velká favoritka Bremová zaváhala! Udělala velkou chybu na jednom úseku trati. Jenže závěr zvládla bravurně. A dostala se na první místo o 17 setin sekundy!

Průběžné pořadí:

1. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
    2. Marie-Pier Prefontaineová (CAN) +0,05
    3. Tina Mazeová (SLO) +0,14

Až Mowinckelová dokázala překonat vedoucí Baudovou a je novou vedoucí závodnicí. Francouzku porazila o 37 setin.

A Adeline Baudová zajela rychlou druhou jízdu. Před Kanaďanku Gagnonovou se dostala o 79 setin sekundy.

Marie-Michele Gagnonová (CAN) je novou vedoucí závodnicí. Ale asi ne na dlouho. Byla rychlejší o 31 setin než Pichlerová.