Boston – Detroit 5:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (po pr.)
Carolina – Montreal 1:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa – Toronto 3:2 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 3:2 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Los Angeles 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Minnesota Wild
Úterý 30.12.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

34:26
    Minnesota točila soupeřům hlavu, teď za odměnu dostane přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává domácí hokejista Matt Halischuk.

19:00
    Jenže už zase rozhodčí vylučují. Tentokráte ale na druhé straně barikády, Scandella musí jít sedět na dvě minuty za nedovolené bránění.

16:16
    Navíc ještě jedno vyloučení, Jay Harrison usedne za katr, protože vyhodil puk přes plexisklo. Zdržování hry.

16:09
    Teď ale čekají domácí těžší momenty. Na dvě minuty je totiž na trestnou lavici odeslání Byfuglien, který se provinil podle všeho hrubostí.

14:10
    Ke všemu z celé situace vyplyne přesilová hra Winnipeg Jets. Dvě minuty za hákování inkasuje minnesotský Niederreiter.

11:26
    Počet hráčů na ledě se velice rychle srovná. Výbornou prací v oslabení ziskal pro Jets vyloučení Galiardi, kterého fauloval Koivu. Hraje se čtyři na čtyři.

10:53
    Komerční přestávka, zároveň ale také první vyloučení. Na dvě minuty za hákování si musí jet sednout domácí Jay Harrison.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 16. Frolík, 21. Perreault (Wheeler, Little) – 25. Carter (Sutter, Brodziak), 37. Fontaine (Sutter, Brodziak), 40. Scandella (Parise, Pominville)

Winnipeg Jets: Hutchinson – Byfuglien, Chiarot, Clitsome, Harrison, Postma, Pardy – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, Thorburn – Peluso, Slater, Galiardi
    Minnesota Wild: Kuemper – Spurgeon, Suter, Folin, Scandella, Bickel, Prosser – Pominville, Koivu, Parise – Vanek, Coyle, Niederreiter – Fontaine, Graovac, Cooke – Carter, Brodziak, Sutter

Rozhodčí: Hebert, Kowal – Cvik, Lazarowich

Diváci: 15 016