Olomouc – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Zlín 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 1:7 (kon.) | Č. Budějovice – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 3:4 (po pr.)
K. Vary – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Havířov – Letňany 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – HC Litvínov 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Plzeň – Liberec 6:2 (kon.) | Písek – Kladno 1:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:7 (0:2, 0:1, 1:4)
HC Oceláři Třinec
Sobota 10.01.2015, 12:00 • Tipsport arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám hezký zbytek dne.

Dnešní utkání sledovalo 48 diváků. (15:05:04)

Je dobojováno. Takovýto výsledek asi čekal málokdo. V poslední třetině padlo úctyhodných pět branek. Nejprve zamířil přesně Adámek, následoval ho dvakrát Hrehorčák a Poruba. V 55. minutě vstřelil čestný gól domácích Roubal. Třinec tak porazil Pardubice na jejich ledě vysoko 7:1.

60:00

59:40
    Kotouč mají na holi třinečtí Oceláři a kontrolují dění na ledě.

59:16
    Jan Bartko trefil Tomáše Vlka přesně do masky!

59:05
    Třinec v závěru utkání kombinuje v pásmu Pardubic.

58:37
    Hamanovu ránu lapil do své lapačky Vlk. Vhazovat se bude před pardubickým gólmanem.

58:11

57:53
    V samostatném úniku vychytal Vlk Floka.

57:32
    Pardubice se i přes vysoký rozdíl snaží vstřelit další branku.

56:53
    Třinec právě vstřelil branku!
    A už je to znovu o šest gólů. Ve vlastním oslabení ujel všem JAN PORUBA a bekhendovou kličkou prostřelil Tomáše Vlka. Asistence: Marian Adámek

56:11
    Za držení protihráče si jde sednout Jan Bartko.

55:48
    Nyní znovu útočily Pardubice, ovšem byly zastaveny ofsajdem.

54:59
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí se přeci jen dočkali. V přesilové hře nahodil puk před branku Mikulčák a zde si jej sebral FILIP ROUBAL, který tak poprvé prostřelil Loubala. Asistence: Dominik Mikulčák, Martin Petrus

54:37
    Pardubice mají opravdu smůlu. Bekhendový pokus Vojtěcha Faltyse skončil na brusli jednoho z obránců Třince.

54:06
    Kautovi sjel kotouč z hole v mezikruží. Třinec tak může jít dopředu.

53:45
    Už se pokračuje ve hře 5 na 4.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 55. Roubal (Mikulčák, Petrus) – 13. Bartko (Poruba), 19. Haman (Roman), 38. Kofroň, 45. Adámek (Haman), 47. Hrehorčák (Bartko, Roman), 49. Hrehorčák, 57. Poruba (Adámek)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Trejbal, Kučera, Šklíba, Faltys, Rudy, Mikulčák – Tomaník, Petrus, Bureš – Kaut, Martinec, Hoskovec – Cach, Roubal, Krejčík – Voženílek, Rohlík
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Valíček, Haman, Radzienciak, Adámek, Imrich, Bartko, Janiczek – Stuchlík, Kaukič, Mach – Flok, Hrehorčák, Kofroň – Poruba, Plitko, Sztwiertnia – Roman

Rozhodčí: Homola, Veselý – Klouda, Vepřovský