Olomouc – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Zlín 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 1:7 (kon.) | Č. Budějovice – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 3:4 (po pr.)
K. Vary – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Havířov – Letňany 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – HC Litvínov 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Plzeň – Liberec 6:2 (kon.) | Písek – Kladno 1:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 10.01.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u dalšího onlajn přenosu na shledanou. (14:03:06)

Je tu konec zápasu. Hradečtí přidali v závěrečné třetině další gól na své konto a poráží tak poslední tým tabulky. Vítkovičtí ve třetí třetině nebyli tak aktivní, aby se ještě za příznivého stavu pokusili se zápasem něco udělat. Tři body zůstávají v Hradci Králové.

60:00

59:44
    Tým domácích hraje v plném počtu.

58:10
    Vítkovice jdou do tří. Za vražení na hrazení si odpyká trest Jakub Ďurkáč.

57:44
    I Hradec si zkusí hru ve čtyrech. Za nedovolené bránění se dostává na trestnou lavici Tomáš Zahradník.

56:22
    Další vyloučení v kádru Vítkovic. Na trestnou lavici se podívá Lukáš Slíž za hákování. Hradec má v tento moment zápas silně pod kontrolou a nikam se příliš nežene.

55:22
    Vítkovice snaží dostat do pásma, prozatím neúspěšně. Na druhé straně si dobrou pozici ke střele našel Štěpán Matějček. Jeho rána z mezikruží však zamířila nad bránu.

53:37
    Hosté hrají v plném počtu. Hradec se sice dostal do pásma hostů a založil přesilovou formaci, ke střele a následnému gólu to však nevedlo.

50:30
    Daniel Spratek si odsedí dvě minuty za hákování. Hradec má možnost nadělit soupeři pátý gól a teoreticky tak rozhodnout duel.

50:30
    Hradec právě vstřelil branku!
    Další přečíslení v podání Hradce, jenž může rozhodnout utkání. Do kombinace dva na jednoho se dostali TOMÁŠ HOFMAN a Tomáš Zahradník. Přičemž prvně zmiňovaný po obdržené přihrávce skóroval do prázdné brány. Asistence: Tomáš Zahradník, Jakub Moník.

50:12
    Hosté si uvědomují vážnost situace a začínají silně tlačit na pilu, aby vyrovnali.

48:56
    Tým Petra Luštince je v plném počtu. Vítkovice si za celou dobu nevytvořily žádnou zajímavější šanci Hra převážně probíhala ve středním pásmu.

48:30
    Vítkovice se dostaly do pásma, nedokázaly však založit přesilovou formaci. Hradečtí dobře brání a vyhazují puk za bránu hostů.

47:47
    Domácí se ujímají puku a vůbec to nevypadá, že jsou v oslabení. Hra bude pokračovat po levici Tomáše Kardinála.

46:55
    Královští lvi si komplikují situaci a jdou do oslabení. Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty Jakub Exner.

44:59
    Josef Danielčák se dostal před Tomáše Vomáčku. S jeho střelou si však domácí golman poradil.

44:09
    Martin Hejna obdržel kotouč před osamoceného Tomáše Kardinála. Hradecký forward puk ale nezpracoval.

43:30
    Hradec drtí Vítkovice v útočném pásmu podání Dominika Matouše a Tomáše Hofmana.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 15. Matějček (Hejna), 18. Zahradník (Malík, Hnik), 20. Lier (Hnik), 51. Hofman (Zahradník, Moník) – 30. Stupka (Hartmann)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Groh) – Havránek, Moník, Lier, Hroudný, Veselý, Kynčl, Fanderlik, Luštinec – Malík, Zahradník "C", Chalupa, Hofman, Matouš, Hnik, Exner, Matějček, Hejna. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa) – Ďurkáč, Vondál, Gabrhelík, Bartek, Slíž, Veřmiřovský – Franz, Maxner, Danielčák, Malina "C", Spratek, Stupka, Hartmann, Slánský, Toman, Raška, Šála, Krčmář, Čechman, Štěpánek. Trenér: Pavel Hulva.

Rozhodčí: Kratochvíl – Budínský, Kleprlík.