Colorado – Dallas 4:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:5 (kon.) | Arizona – Ottawa 1:5 (kon.) | St. Louis – Carolina 5:4 (1:0 po s.n.)
Vancouver – Calgary 0:1 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – NY Rangers 1:3 (kon.)

Michael Frolík (WPG) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:19
    Winnipeg Jets dokázal zvítězit nad Los Angeles Kings po samostatných nájezdech 5:4 a již za necelých 24 hodin ho čeká další zápas, v němž tentokrát změří síly s Anaheimem Ducks.

Úvodní tři série nájezdů nepřinesly ani jeden gól, v té čtvrté se ale dokázal prosadit Bryan Little, který proměnil rozhodující nájezd. Konečné skóre. Los Angeles Kings 4 Winnipeg Jets 5 PN.

Bryan LITTLE - 4:5

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.

0:1
    WPG: Bryan Little proměňil nájezd a Winnipeg Jets je blízko vítězství!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani jeden z týmů se v prodloužení nedokázal prosadit a tak přijdou na řadu nájezdy, které miluje nejeden fanoušek hokeje.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Marián Gáborík vypálil, jeho střela ale skončila pouze na výstroji Michaela Hutchinsona.

64:28
    Andrew Ladd (WPG) v závěru prodloužení oslabuje svůj tým a dostává menší trest, 2 minuty držení.

64:18
    Andrew Ladd mohl rozhodnout, jeho střelu ale zneškodnil výtečný Jonathan Quick!

63:38
    Ben Chiarot nahodil puk do útočného pásma.

63:15
    Žádný z týmů se nechce dopustit zbytečné chyby a o osudu dnešního střetnutí budou muset s největší pravděpodobností rozhodnout nájezdy.

62:22
    Na opačné straně pálil kapitán Dustin Brown, také jeho pokus ale skončil mimo.

61:36
    Evander Kane se v rychlém sledu dostal ke druhé střele, ta ale tentokrát zamířila mimo.

61:06
    Evander Kane vyslal na Jonathana Quicka tvrdou střelu, brankář Kings měl ale dobrý výhled a jeho střelu vyrazil.

61:01
    Z prodloužení uběhla jedna minuta, během níž se ani jeden z týmů nedostal ke střele.

60:01

Los Angeles Kings vstřelilo ve třetí třetině dva góly, o které se postarali Marián Gáborík a Kyle Clifford, a sahalo po vítězství, Winnipeg Jets ale rychle vyrovnal, když se prosadil Zach Bogosian a poslal zápas do prodloužení. Skóre po třech třetinách. Los Angeles Kings 4 Winnipeg Jets 4.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Ještě jedno zakázané uvolnění a oba týmy už nebudou chtít během závěrečných osmi sekund inkasovat.

59:40
    Dvacet sekund do konce normální hrací doby.

59:30
    Do konce zápasu zbývá půl minuty, během níž už se zřejmě žádného gólu nedočkáme.

58:15
    Matt Hulischuk se pokusil vstřelit rozhodující gól zápasu, Jonathan Quick ale předvedl jistý zákrok a těsně před koncem podržel svůj tým.

57:45
    Na obou stranách jsou nyní k vidění tvrdé souboje a zápas spěje rychlém tempem do prodloužení.

56:52
    Oba týmy odjely střídat, zatímco zápas pokračuje plynule dál.

56:01
    HITY: LA Kings 33 Winnipeg 33

55:10
    Dwight King po krátké reklamní přestávce opět vypálil, jeho střelu ale tentokrát kryl pozorný Michael Hutchinson.

55:09
    STŘELY: LA Kings 28 Winnipeg 20

54:45
    Dwight King se pokusil svému týmu rychle vrátit ztracené vedení, jeho střela ale byla nepřesná.
    Zach BOGOSIAN - 4:4

54:04
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Dva inkasované góly Winnipeg Jets nerozhodily a ZACH BOGOSIAN vyrovnává bleskově na 4:4!! Zach Bogosian tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila nad betonem Jonathana Quicka přesně ke vzdálenější levé tyči. ASISTENCE: Toby Enstrom.

53:54
    Los Angeles je ve třetí třetině střelecky aktivnější a zatím jde pověstnému štěstíčku naproti.
    Kyle CLIFFORD - 4:3

52:25
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    KYLE CLIFFORD otáčí ve třetí třetině vývoj zápasu a posílá Kings do vedení 4:3!! Kyle Clifford se dostal v těsné blízkosti Michaela Hutchinsona do zakončení, které brankář Jets vyrazil do brusle jednoho ze svých obránců a od jeho brusle se poté puk odrazil do brány. ASISTENCE: Trevor Lewis, Matt Greene.

52:04
    Dustin Brown vypálil nepřesně a jeho pokus ztlumil zadní mantinel.

52:01
    Oba týmy prostřídaly. Na domácí straně jsou na ledě nyní útočníci Kopitar, Williams a Brown.

51:27
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká komerční přestávka.

49:58
    Matt Greene napřáhl k jedovaté střele od modré čáry, Michael Hutchinson si ale i s tímto pokusem dokázal poradit!

49:35
    Jarret Stoll to vzal na sebe, pokus z jeho hokejky ale našel pouze připraveného Michaela Hutchinsona.

49:01
    Vzápětí pálil Toby Enstrom, jehož pokus pro změnu zneškodnil Jonathan Quick.

48:53
    Jim Slater se to pokusil změnit a jeho následná střela zamířila mimo.

48:35
    Nyní sledujeme hluchou pasáž hry, během níž se ani jeden z týmů není schopen dostat ke střele a zápas je často přerušovaný.

48:14
    Další přerušení hry, po kterém Adam Lowry vyhrál vhazování proti Jefferu Carterovi.

47:48
    Evander Kane předvedl tvrdý hit, když dohrál souboj s Alecem Martinezem.

47:08
    Hra byla přerušena a Mark Scheifele vzápětí uspěl na vhazování proti Jarretu Stollovi.

46:33
    Blake Wheeler tvrdě vypálil, jeho střela ale skončila pouze na zadním mantinelu.

46:26
    Los Angeles vstoupilo do třetí třetiny skvěle a jeho hráčích je vidět touha po tom zápas otočit.

44:50
    Justin Williams vypálil střelou zápěstím, Michael Hutchinson si ale s jeho pokusem bez větších potíží poradil.

44:32
    Marián Gáborík mohl vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase, jeho střela ale tentokrát zamířila mimo.

43:07
    Anze Kopitar se dostal k dorážce, Michal Hutchinson byl ale připraven a obrat v zápase se zatím ve třetí třetině nekoná!
    Marián GÁBORÍK - 3:3

41:29
    MARIÁN GÁBORÍK vyrovnává na 1:1!! Anze Kopitar našel před bránou volného Mariána Gáboríka, který potrestal špatné vyhození Michaela Hutchinsona po mantinelu a střelou z první uklidil puk přesně do pravého horního rohu. ASISTENCE: Anze Kopitar.

41:08
    Evander Kane se dostal ke střele, ta ovšem zamířila mimo.

40:01
    Adam Lowry uspěl na vhazování proti Anze Kopitarovi.

40:01

Naposledy se dnes vracíme do Staples Center, abychom sledovali poslední třetinu zápasu mezi Los Angeles Kings a Winnipegem Jets, který vstupuje do závěrečné dvacetiminutovky za těsného vedení 3:2.

Po bláznivé úvodní třetině jsme se v té druhé žádného gólu nedočkali. Winnipeg Jets drží těsně vedení, přestože ho Los Angeles dokázalo přestřílet 18:15. V úvodu prostředního dějství se vylučovalo na obou stranách pouze jednou a žádná z přesilovek nebyla využita. Skóre po 40 minutách. Los Angeles Kings 2 Winnipeg Jets 3.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:41
    Anze Kopitar se ještě dostal v poslední minutě druhé třetiny ke střele, ta ovšem zamířila mimo tři tyče.

37:55
    STŘELY: LA Kings 18 Winnipeg 15

36:34
    Matthieu Perreault objel bránu a poté se pokusil zasunout puk k tyči, Jonathan Quick se ale nenechal nachytat na švestkách a po rychlém přesunutí k tyči jeho pokus kryl!

36:31
    Michael Frolík vyzkoušel pozornost Jonathana Quicka, ten si ale s jeho střelou poradil.

35:59
    Mike Richards předvedl zakončení backhandem, Michael Hutchinson byl však opět připraven.

34:04
    Marián Gáborík se vzápětí dostal k dorážce, i s tou si ale fantastický Michael Hutchinson dokázal poradit!

34:03
    Anze Kopitar a po něm Dustin Brown zkoušeli propálit Michaela Hutchinsona, ani jeden z hráčů Kings na něj ale vyzrát nedokázal!

32:30
    Michael Hutchinson vyjel za bránu, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.

31:08
    Justin Williams se ocitl v obrovské šanci, když si skvěle vybruslil před bránu, Michal Hutchinson ale jeho následnou střelu backhandem výtečným zákrokem vyrazil!

30:41
    Kings se dostali do přečíslení dva na jednoho, ze kterého nakonec nic po nepřesné přihrávce nebylo.

29:32
    Muzzin se ocitl před bránou v dobré šanci, jeho zakončení backhandem ale směřoval pouze doprostřed brány, kde byl připraven Hutchinson.

29:03
    Byfuglien vybojoval puk a poté ho zavezl do útočného pásma, kde se těsně za modrou čarou rozhodl pro střelu, kterou Quick nadvakrát dokázal zastavit.

28:25
    Puk byl sražen na lavičku jednoho z týmů. Následuje reklamní přestávka.

26:31
    Dustin Byfuglien mohl navýšit vedení Winnipegu Jets, jeho střela ale zamířila těsně mimo!

25:03
    Oba týmy nyní ve hře výrazně přitvrdily, ani jeden se ale není schopen dostat ke střele.

24:49
    V Staples Center byl nyní k vidění tvrdý hit, který předvedl Dustin Byfuglien.

23:57
    Andrew Ladd se vrátil z trestné lavice zpět na led a oba týmy hrají opět v plném počtu.

23:37
    Jeff Carter byl blízko vyrovnání, jeho střela ale skončila na tyči!

21:57
    Na opačné straně byl vzápětí vyloučen Jarret Stoll (LAK), který dostal menší trest, 2 minuty držení.

21:03
    Andrew Ladd (WPG) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

20:14
    Kopitar vypálil backhandem, jeho Hutchinson byl ale připraven.

20:01

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Winnipeg Jets vstoupil do zápasu parádně a po úvodních sedmi minutách vedl již o tři branky, Kings se ale dokázali dvěma slepenými góly rychle vrátit do zápasu, když se v rozpětí necelých dvou minut prosadili Anze Kopitar a Justin Williams. Skóre po 1. třetině. Los Angeles Kings 2 Winnipeg Jets 3.

20:00

18:37
    Adam Lowry (WPG) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
    Justin WILLIAMS - 2:3

15:58
    JUSTIN WILLIAMS skóruje a Kings se těsně před koncem úvodního dějství dostává na dostřel jedné branky!! Justin Williams se dostal v brankovišti k odraženému puku a poté ho bez problému dorazil do prázdné brány. ASISTENCE: Jake Muzzin, Drew Doughty.
    Anže KOPITAR - 1:3

14:31
    ANZE KOPITAR střílí první gól Kings v dnešním zápase a snižuje na 1:3!! Drew Doughty vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela byla sražena k Anze Kopitarovi, který puk z úhlu dorazil do prázdné brány. ASISTENCE: Drew Doughty, Marian Gáborík.

14:03
    Jim Slater (WPG) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry.

14:03
    Jim Slater nešťastně vyhodil puk v obranném pásmu mimo hrací plochu a za zdržování hry usedne na trestnou lavici.

13:37
    Dustin Byfuglien (WPG) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

12:20
    Všichni hráči včetně Kyla Clifforda jsou zpět na hrací ploše a oba týmy hrají opět v plném počtu.

10:22
    Matt Halischuk vyzkoušel pozornost Jonathana Quicka, ten ale počtvrté v dnešním zápase puk za svá záda nepustil.

8:20
    Kyle Clifford (LAK) dostal další menší trest, 2 minuty hrubost.

8:20
    Jordan Nolan (LAK) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

8:20
    Anthony Peluso (WPG) usedl na trestnou lavici vedle Chrise Thorburna, 2 minuty hrubost.

8:20
    Chris Thorburn (WPG) také usedne na trestnou lavici, 2 minuty hrubost.

8:20
    Kyle Clifford (LAK) dostal menší trest, 2 minuty napadení.

8:20
    Na ledové ploše se strhla potyčka, po které se bude určitě vylučovat.
    Blake WHEELER - 0:3

06:39
    BLAKE WHEELER střílí se štěstím další gól a Winnipeg vede v Staples Center po necelých sedmi minutách už 3:0!! Blake Wheeler se dostal u levé tyče k odraženému puku a poté ho posílal zpět před bránu, kde se od brusle jednoho z hráčů Kings odrazil do brány. ASISTENCE: Bez asistence.

4:48
    Marián Gáborík (LAK) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
    Bryan LITTLE - 0:2

04:31
    BRYAN LITTLE zvyšuje na 2:0!! Blake Wheeler našel před bránou přesnou žabičkou najíždějícího Bryana Littla, který puk usměrnil mezi betony padajícího Jonathana Quicka. ASISTENCE: Blake Wheeler a Andrew Ladd.
    Mathieu PERREAULT - 0:1

03:39
    MATHIEU PERREAULT posílá Jets do vedení!! Winnipegu se podařilo vybojovat puk za bránu a Michael Frolík poté našel před brankoviště volného Mathieua Perreaulta, který střelou z první uklidil puk přesně k levé tyči. ASISTENCE: Michael Frolík.

02:50
    Dustin Byfuglien se vrací zpět na led a domácí Kings první přesilovou hru v dnešním zápase nedokázali využít.

00:50
    Dustin Byfuglien (WPG) dostává menší trest, 2 minuty hákování.

00:01

Los Angeles Kings: Quick – Muzzin, Greene (A) – Schultz, Martinez – McNabb, Doughty – Clifford, Slater, Thorburn – King, Stoll, Williams – Pearson, Carter, Lewis – Gáborík, Kopitar (A), Brown (C).

Winnipeg Jets: Hutchinson – Stuart (A), Harrison – Byfuglien, Chiarot – Bogosian, Enstrom – Peluso, Slater, Thorburn – Halischuk, Lowry, Kane – Frolík, Scheifele, Perreault – Wheeler (A), Little, Ladd (C).

Rozhodčí: Kyle Rehman, Kelly Sutherland – Derek Amell, Shane Heyer.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

05.10.13 Winnipeg Jets – Los Angeles Kings 5:3
    Video z posledního tréninku Winnipegu Jets před zápasem v Staples Center, kde vyzve domácí Los Angeles Kings.

Forma Winnipegu je naprosto totožná s tou Los Angeles, také Jets vyhráli pouze jeden z posledních pěti zápasů a v posledním duelu okusili opět hořkost porážky, když nestačili na Arizonu Coyotes a prohráli 4:1. Obrovskou slabinou Jets byla v posledním zápase hra v oslabení, Arizona měla k dispozici pět přesilových her, z nichž tři skončily gólem. Brankář Ondřej Pavelec navíc inkasoval dva ze čtyř gólů během úvodních necelých čtyř minut. Pro Winnipeg to byla první venkovní prohra od 15. listopadu, kdy Jets prohráli na ledě Nashvillu Predators těsně 2:1.
    Příští neděli proběhne v Staples Center vyvěsení dresu Roba Blakea, aby Los Angeles Kings ocenilo jeho služby.

Los Angeles Kings dokázalo vyhrát pouze jeden z posledních pěti zápasů poté, co v posledním střetnutí nestačilo na New York Rangers, kterému v páteční repríze finále Stanley Cupu podlehlo těsně 4:3. Kings hráli během posledních pětí zápasů šestnáct přesilových her, z nichž dokázali využít pouze dvě. Centr Mike Richards odehrál proti Rangers přes devět minut, což je jeho nejmenší porce času stráveném na ledě v letošní sezóně. Richards zaznamenal během posledních 19 zápasů dva góly.
    Vedení NHL představilo dresy pro All-Stars Game 2015.

Los Angeles Kings čeká druhé střetnutí v letošním ročníku NHL proti Winnipegu Jets, v němž by rádo navázalo na výkon z prvního zápasu, v němž Kings 12. října 2014 vstřelili během úvodních 10 minut dva góly a Jets nakonec porazili 4:1. Jeff Carter, Tanner Person a Tyler Toffoli se na vítězství Winnipegu podíleli gólem a asistencí. Jak dopadne vzájemný zápas tentokrát se dozvíme po skončení duelu ze Staples Center, kterým Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Kopitar (Doughty, Gáborík), 16. Williams (Muzzin, Doughty), 42. Gáborík (Kopitar), 53. Clifford (Lewis, Greene) – 4. Perreault (Frolík), 5. Little (Wheeler, Ladd), 7. Wheeler, 55. Bogosian (Enstrom), rozh. náj. Bryan Little, rozh. náj. Little