Kladno – Zlín 7:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Olomouc 2:1 (2:1 po s.n.) | Pardubice – HC Plzeň 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
Jihlava – Chomutov 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Kometa Brno
4:3 (0:0, 3:1, 0:2 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 15.01.2015, 18:00 • Hala Rondo • DHL Extraliga juniorů

55:50
    Nyní si hru v početní převaze vyzkouší hosté. Silvester Kusko sedí na trestné lavici, kde si bude odpykávat dvouminutový trest za hrubost.

52:59
    Šance pro domácí na reparát za nepovedenou početní převahu. Dvě minuty za hákování dostal Martin Pala.

45:46
    Nyní však může zastavit třinecký tlak vůbec první přesilová hra Komety v zápase. Dvě minuty za podražení dostal Vít Christov.

35:05
    Atmosféra na ledě houstne. Nyní rozhodčí vyloučil za nebezpečnou hru loktem Marka Pěnčíka, Silvester Kusko dostal dvě minuty za sekání. Rozhodčí si zavolal lídry týmů a vysvětluje jim, že v podobném duchu se nesmí pokračovat.

34:19
    Trošku zjitřená atmosféra se nyní promítla do potyčky mezi Matějem Murínem a Lukášem Vágnerem, kterou rozhodčí rozpustil a vzápětí oba borce vyloučil. Bude se pokračovat ve hře pět na pět.

33:23
    Hosté si zahrají dnes již třetí přesilovou hru, dvě minuty za podražení dostal Dominik Cívka, který dnes už podruhé míří za katr.

27:13
    Hosté se mohou dostat na kontakt. Dvě minuty za hákování obdržel Dominik Cívka.

10:06
    První přesilovou hru v zápase si zahrají hosté. Dvě minuty za krosček na Matěje Murína obdržel domácí kapitán Lukáš Vágner.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 21. Zohorna (Kusko, Šnajnar), 24. Pokorný (Kupčík), 39. Garčic (Zohorna, Boltvan), rozh. náj. Dufek – 35. O. Kovařčík (Jaroš), 45. Kofroň (Pala, M.Kovařčík), 48. O. Kovařčík (Kofroň)