Novokuzněck – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:2 (0:2 po s.n.) | Čerepovec – Jokerit 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Petrohrad 0:1 (1:2 po s.n.) | Soči – Nižněkamsk 2:3 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Záhřeb – Atlant 2:3 (kon.) | HC Slovan – Minsk 4:6 (kon.)
po s.n. (1:2)
HK Soči
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Úterý 20.01.2015, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
    Autorem vítězné branky je ANDREJ MNICHOVIČ.

52:54
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají sedm minut před koncem třetí třetiny! ALEXANDR JEVSEJENKOV dostal přihrávku od Kulikova a pohotově propálil Gavrilova v brance Soči. Asistence: Pavel Kulikov.

50:20
    Max Warn (SOC) si odsedí dvě minuty za držení.

44:04
    Soči právě vstřelilo branku!
    Soči se poprvé dostává do vedení! CORY EMMERTON překonává Sudnicina a dokonává obrat domácího týmu. Asistence: Pavel Koledov.

38:37
    V době, kdy se již Rybin vrátil zpátky na led, domácí vyrovnávají! Z pokračování původně přesilovkového útoku, vytěžil ILJA KRIKUNOV, který po Kosticynově přihrávce propálil Sudnicina. Asistence: Andrej Kosticyn, Nikita Ščitov.

36:33
    Maxim Rybin dlouho na ledě nevydržel a opět putuje na trestnou lavici, tentokrát za podražení.

34:06
    Na ledě došlo k potyčce, po níž se bude na obou stranách vylučovat za hrubost. Z domácího týmu si jde dvě minuty odsedět Cory Emmerton a z hostujícího Maxim Rybin.

31:40
    Hosté nakonec využívají přesilovku a otevírají gólový účet zápasu! Jako první se dnes na střeleckou listinu zapisuje TEEMU ERONEN, který překonal Gavrilova po přihrávce od Sextona. Asistence: Dan Sexton.

29:49
    Další vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za krosček si odsedí Cory Emmerton.

25:30
    Potrestaným je Igor Radulov, který si odsedí menší trest za hákování.

09:55
    Je tu další vyloučení na straně Nižněkamsku. Pavel Kulikov dostává menší trest za držení protihráče.

06:06
    Je tu první přesilovka, kterou si zahraje Soči. Hostující Pavel Zdunov si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 39. Krikunov (Kosticyn, Ščitov), 45. Emmerton (Koledov) – 32. Eronen (Sexton), 53. Jevsejenkov (Kulikov), rozh. náj. Mnichovič