Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Florida – Vancouver 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
Minnesota – Columbus 1:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (po pr.) | San Jose – New Jersey 2:5 (kon.)
San Jose Sharks
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
New Jersey Devils
Úterý 20.01.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

53:11
    Jedna z dobrých možností pro San Jose, jak se mohou Žraloci dostat zase zpátky do zápasu. Za vysokou hůl míří za katr pykat český obránce Marek Židlický (NJD).

48:15
    Třináct vteřin budou hrát hokejisté San Jose přesilovou hru pět na tři. Hostující hokejista Jon Merrill (NJD) dostává trest za hákování.

46:27
    New Jersey Devils dnes čeká druhé oslabení. Dvě minuty za podražení musí ke své nelibosti jít odsedět Adam Henrique (NJD). Teprve druhá přesilovka pro domácí.

37:35
    Adam Larsson (NJD) si svým důrazem vysloužil nejen respekt, ale také faul. Rozhodčí jej posílá na dvě minuty za katr, provinil se krosčekem. První přesilovka Sharks.

33:32
    Sestito sražen u mantinelu a vyloučení se dnes už potřetí plánuje pro domácího beka Brenta Burnse (SJS). Půjde pykat na dvě minuty za hrubost. Přesilovka pro Devils.

25:32
    Následuje ale velice brzy vlyoučení. Brent Burns (SJS) musí usednout na trestnou lavici, protože podle názoru hlavního rozhodčího hákoval Cammallerriho.

11:33
    Teď už sledujeme vůbec první vyloučení duelu, dvě minuty za držení inkasuje domácí obránce Brent Burns (SJS), ten teď bude sledovat zpoza plexiskla přesilovku Devils.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 4. Pavelski (Thornton, Karlsson), 24. Nieto (Kennedy, Hertl) – 16. Tootoo (Sestito, Josefson), 17. Bernier (Gomez), 35. Bernier (Cammalleri, Henrique), 52. Zajac (Larsson, Havlát), 55. Josefson (Henrique, Merrill)

San Jose Sharks: Stalock – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Hannan, Irwin – Pavelski, Thornton, Karlsson – Wingels, Couture, Marleau – Kennedy, Hertl, Nieto – McGinn, Sheppard, Desjardins
    New Jersey Devils: Schneider – Larsson, Greene, Židlický, Fraser, Merrill, Gelinas – Bernier, Gomez, Henrique – Havlát, Zajac, Eliáš – Ryder, Cammalleri, Zubrus – Tootoo, Sestito, Whitney

Rozhodčí: Burchell, Peel – Cvik, Cameron

Diváci: 17 562