Ne
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
1. SC Vítkovice
Úterý 20.01.2015, 17:30 • Hala Opava • Pohár České pojišťovny - ženy

To znamená další trofej pro Vítkovice! Na hrací ploše vypukla obrovská radost. Nejlepšími hráčkami jsou vyhlášeny pražská Lucia Košturiaková a vítkovická Michaela Šponiarová. Hráčky Herbadentu si nyní převezmou stříbrné medaile a následovat budou samozřejmě ty zlaté pro Vítkovice. To je z tohoto utkání vše, nezapomeňte ale ani na to mužské, to startuje ve 20:30. Prozatím na počtenou. (19:40:57)

67:26
    Veronika ENENKELOVÁ - 2:3

67:26
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A tato kombinace znamená vítězství! Z rohového prostoru se nakonec balónek dostal k VERONICE ENENKELOVÉ, která ani na vteřinu nezaváhala a poslala míček milimetrovou střelou k levé tyčce. Asistence: Ivana Šupáková.

67:11
    Od poloviny hřiště kombinují hráčky Vítkovic.

66:19
    Nervozita s každou minutou stoupá, diváci s napětím sledují bitvu ve finálovém duelu. Ženy obou celků předvádějí parádní florbal plný akcí, které zatím v rámci prodloužení zůstávají neproměněny.

65:06
    Zaplněná část haly podporuje obě mužstva, Vítkovice mají ke vstřelení branky o něco blíže, ale to nemusí být rozhodujícím faktorem.

64:32
    Šance střídá šanci, infarktové utkání bude napínavé až do samotného konce.

63:54
    Kombinuje Herbadent, ale po zaváhání je v šanci tým v modrém.

63:21
    Střela přichází z hole Ratajové, branku přeletěla jen o kousek.

62:58
    Z útočného rohu musí Vítkovice pelášit zpátky, jenže ani Herbadent se v útočné fázi neudržel.

62:26
    Ani jednomu týmu se nedaří dostat ke střele.

61:57
    Oba týmy se perou o vítězství dost tvrdě, rozhodčí se snaží hru nechat hrát a zbytečně nepřerušovat.

61:22
    Vítkovice rozehrávají z vlastního pravého rohu, ale jsou napadány. To je posouzeno jako faul, ovšem zaváhání přichází znovu, ale potrestáno nebude, střela míří nad.

60:46
    Hra se odehrává převážně na polovině Herbadentu, ovšem i on se snaží dostat do střelecké šance.

60:02
    Míček přímo z buly putuje ke Kubíčkové, která se snaží co nejrychleji rozehrát na hole svých hráček.

60:01

Třetí třetina je také minulostí, v jejím samotném závěru se podařilo hráčkám z Prahy srovnat a tudíž budeme pokračovat desetiminutovým prodloužením.

60:00

Nikol Kuncová

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 32. Košturiaková (Hubáčková), 57. Šteglová (Pilíková) – 26. Ratajová (Sládečková), 28. Šponiarová (Enenkelová), 68. Enenkelová (Šupáková)

Ne: Kuchyňková (Heralová) – Stará, Ferencová, Košturiaková, Šteglová, Steinbachová – Pilíková, Billá, Slavíková, Sádková, Kubišová – Nordinová, Kleinová, Hubáčková, Čapková, Ziminaová – B. Polívková, A. Polívková, Krupnová
    1. SC Vítkovice: Kubíčková (Ranochová) – Laitinenová, Mandátová, Kociánová, Léblová, Šupáková – Halfarová, Vobořilová, Sládečková, Ferenčíková, Ratajová – Pastušková, Klapitová, Paloncyová, Šponiarová, Enenkelová – Hložánková, Miksová, Šrotová

Rozhodčí: Martin Petřík a Tomáš Podlesný