Bohemians 1905 – Most 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Žižkov 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
2:2 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Středa 21.01.2015, 13:00 • UMT Slavoj Vyšehrad, Praha • Tipsport liga

Remíza nic nevyřešila. Dukla i Žižkov potřebovaly k postupu do semifinále naplno bodovat, jenže závěrečný duel pražské skupiny B skončil nerozhodně 2:2. Viktoria přitom dvakrát vedla, když se ve 23. minutě prosadil Radek Voltr a v 60. minutě reagoval na trefu Tomáše Bergera z přímého kopu Martin Hašek. Klub z Julisky dokázal i podruhé vyrovnat, když se v 72. minutě zapsal na střeleckou listinu Daniel Tetour. Do semifinále zimní Tipsport ligy tak putují z prvního místa České Budějovice. (15:17:41)

90

88
    Berger si na hranici pokutového území vytvořil střeleckou pozici, ale jeho pokus zblokoval Šťastný.

87
    Žižkov měl další příležitost, když Opluštil přiťukl na vápno Podzimkovi, jehož slabá rána nenadělala Radovi potíže.

86
    Vodra odcentroval z levé strany na Opluštila, který balon jen lehce přizvedl. Šťastný pak na zadní tyči zakončoval v pádu nepřesně.

85
    Ani tentokrát se Hejný nedostal přes důsledného Reitera k míči, když na něj centroval Podzimek.

83
    Šťastný si na útočné půlce vyšlápl na Matěje Hanouska. Dukla rozehrává.

83
    K Hejnému se do vápna snášel centr z pravého křídla, Reiter jej ale k balonu nepustil.

81
    Podrazkého centr od rohového praporku odhlavičkoval před Hejným do bezpečí Tetour.

80
    Rada musel likvidovat šanci Podzimka, Viktoria z následného rohového kopu nic nevytěžila.

79
    Na opačné straně se do pokutového území tlačil Koval, avšak ani on se ke střele nedostal.

78
    Hejný se po přihrávce za obranu dral do vápna, jenže Rada byl opět rychlejší.

76
    Šťastný na polovině hrací plochy zastavil rodící se brejk Dukly a je potrestán žlutou kartou.

73
    Hejný mohl následně znovu poslat Žižkov do vedení, ale z hranice pokutového území pálil vedle.
    Daniel Tetour - 2:2

72
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla podruhé v zápase srovnala. Centr z pravé strany propadl na malé vápno k nekrytému DANIELU TETOUROVI, který se vyhl Holému a uklidil míč do sítě!

71
    Trnka hledal za defenzivou Dukly nabíhajícího Hejného, pro něhož byl ovšem pas příliš dlouhý.

70
    Podrazký na polovině přidržel Kluka a byl mu odpískán nedovolený zákrok.

69
    Koval uvnitř velkého vápna dostal míč na Bergera, který ale nedokázal z otočky prostřelit obranný val Viktorie.