Slavia – Trenčín 1:2 (kon.) | Jihlava – Brno 1:1 (kon.) | Slavia – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Senica – Třinec 1:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 6:1 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Jablonec – Miedź 3:1 (kon.) | Sparta – Žilina 1:1 (kon.) | Karviná – Bílsko-Bělá 0:0 (kon.)
Slovácko – Kroměříž 7:1 (kon.) | Myjava – Topoľčany 5:0 (kon.) | Vlašim – Benešov 3:2 (kon.)
Brno – Líšeň 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko
7:1 (4:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 21.01.2015, 16:00 • Širůch, Staré Město • Přípravný zápas

Je za námi velmi atraktivní přípravné utkání, ve kterém 1. FC Slovácko zvítězilo nad fotbalovým klubem z Kroměříže 7:1. Ve druhém poločase střílel branky jenom rychlonohý útočník Milan Kerbr, který si došel až pro hattrick. Další přípravné utkání čeká Slovácko v sobotu na hřišti slovenské Myjavy. Kroměříž se potká taktéž v sobotu s divizními Kozlovicemi. (19:06:23)

90

84
    Kalouda poslal přízemní centr do vápna na Valentu, který trestuhodně poslal míč vysoko nad.

83
    Slovácko kombinuje na útočné polovině.

80
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    MILAN KERBR s přehledem završuje hattrick. Míč poslal prudkou ranou po zemi doprostřed.

79
    Penalta pro Slovácko! Poté co ve vápně zahrál jeden z hostů rukou se bude kopat penalta.

77
    Míč si postavil MILAN KERBR a krásnou technickou střelou přes zeď překonal Petra.

76
    Reinberk je faulován na hranici vápna. Tohle je dobrá příležitost pro Slovácko!

74
    Slovácko se prokombinovalo na levé straně až do vápna, kde míč odkopává jeden z obránců.

70
    Galuška nyní v dobré šanci minul zprava.

68
    Valenta se dostal k odraženému míči, který následně poslal vedle.

65
    Slovácko nyní kombinuje ve středu hřiště.

62
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Dobrý centr do běhu tečoval hlavou těsně před Hečou do branky LADISLAV NEVŘALA. Kroměříž využila mezery v obraně a zaznamenává svou dnešní první branku!

55
    Kalouda napodobil Radu střelou ze střední vzdálenosti a i jeho střela končí rohovým kopem.

52
    Rada se snažil odčinit svojí chybu střelou ze střední vzdálenosti a Petr musí vyrážet na rohový kop.

49
    Rada zbytečně kličkoval ve vlastním vápně, naštěstí pro něj a pro celé Slovácko to neskončilo gólem.

48
    Modrobílí začali druhý poločas aktivně a už skórují! Hlúpik zpracoval kolmý pas za obranu a zpětnou přihrávkou našel osamoceného MILANA KERBRA.

46

Marek Janoš

Branky: 11. Galuška, 17. Došek, 30. Trávník, 31. Došek, 48. Kerbr, 77. Kerbr, 80. Kerbr (pen.) – 62. Nevřala

1.FC Slovácko: I. poločas: Daněk – Reinberk, Mezlík, Košút, Šimko – Šumulikoski – Galuška, Trávník, Havlík, Civić – Došek.
    II. poločas: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Šimko – Sadílek – Kerbr, Kalouda, Valenta, Hlúpik – Galuška.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Petr – Kašík, Látal, Čep, Šimoňuk, Stratil, Hromek, Beránek, Perůtka, Strašák, Galetka.
    Náhradníci: Nevřala, Netopil, Budín, Šturma, Silnica, Žák, Soukop