Bohemians 1905 – Most 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Žižkov 2:2 (kon.)

88
    Konec zápasu už se blíží, Pardubice zkouší ještě sympaticky snížit. Obrana Hradeckých je k tomu ale nyní pochopitelně nepustila.

86
    Tentokrát se snažil střelec prozatím poslední branky nahrávat na hranici vápna k Dvořákovi, ten jeho myšlenku ale přesně nevystihl a míč končí v zázemí.

84
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    David Petrus se nejdříve dostal do nadějné situace, nakonec ale zakončoval přesně ADAM VLKANOVA a je zřejmě definitivně rozhodnuto.

82
    Do konce zápasu zbývá zhruba osm minut a o vítězi ještě není zcela rozhodnuto. O jednu branku sice stále vedou domácí, snižovací gól ale Pardubice viditelně nakopl. Uvidíme, jak utkání dopadne.

80
    Výborná akce v podání Pardubic, Záliška dostal balón na levé křídlo a doslova letící vzduchem Klátil jen těsně nezakončil.

78
    Žlutou kartu dostává Jaroslav Zelený (FC Hradec Králové).

77
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové v rámci Tipsport ligy přihlíží 180 diváků.

75
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A máme sníženo na rozdíl jednoho gólu! Po levé straně prošel Jan Záliška a odcentroval l malému vápnu. Tam se pokoušel zakončit nejprve Dominik Fusek a následně i úspěšně MARTIN KLÁTIL – 2:1.

75
    Tentokrát se ve vápně nebezpeční pohybovaly Pardubice, vše po chvíli řeší rázným odkopem přes celé hřiště Koubek.

73
    Hradec se dostal před vápno, zakončovat mohl jak Zorvan tak i dobíhající Petrus. Ani jeden ale na Babiáka nevystřelil.

70
    Nyní se hraje nezáživná část bez zajímavých příležitostí, Aktivnější jsou v napadání možná nepatrně hosté, domácím se nedaří udržet delší dobu v útoku.

66
    Ovšem následně se k zakončení dostali i hráči Pardubic, Koubek musel pro míč na zem.

65
    Dvořák narazil Zorvanovi, ten prošel do vápna a přenechal na Vlkanovu. Tomu se ovšem míč zamotal pod nohama a k zakončení tak nedošlo.

63
    Další hostující snažení maří ofsajdový praporek pomezního rozhodčího.

61
    Pardubicím se nepovedlo zakončit, míč je v moci domácích a Koubek tak může založit další útočnou akci, tentokrát tu Hradeckou.

59
    K míči se na rohu velkého vápna dostal Zorvan, mířil ale nepřesně.

58
    Vlkanova prošel po levém křídle až do velkého vápna, kde o míč přišel. Pro domácí ale vybojoval rohový kop.

Ondřej Novotný

Branky: 22. Vaněček, 25. Vaněček, 84. Vlkanova – 75. Klátil

Karty:   78. Zelený (HKR)

FC Hradec Králové: 1. poločas _ Kuciak – Čermák, Holeš, Nosek, Malinský, Černý, Rolko, Vaněček, Štípek, Plašil, Halilovič.
    2. poločas _ Koubek – Chleboun, Zorvan, Vlkanova, Petrus, Zelený, Janoušek, Dvořák, Mareš, Jung, Kraják.

FK Pardubice: Frydrych – Bederka, Pospíšil, Kudrna, Kopřiva, Kakrda, Jeřábek, Záliška, Daewon, Petráň, Klátil.
    Babiák – Bederka, Pospíšil, Kakrda, Jeřábek, Záliška, Klátil, Vencl, Pánek, Fusek, Fousek.