Písek – Zlín 25:24 (kon.) | Prešov – Veselí n/M 23:20 (kon.) | Michalovce – Partizánske 25:22 (kon.)
Olomouc – Šaľa 29:28 (kon.)
Iuventa Michalovce
25:22 (13:8)
HK Slavia Partizánske
Sobota 24.01.2015, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Interliga ženy

Peter Olšavský (Partizánske): Gratulujem súperovi k zaslúženému víťazstvu. V prvom polčase sme nedokázali spraviť veci, ktoré sme si povedali v šatni. V druhom polčase naši súperi začali zahadzovať naše šance a my sme začali dávať. Musíme ustabilizovať naše výkony do budúcna.

Borys Petrovskyj (Michalovce): Kontrolovali sme celý zápas, vyhrávali sme o deväť. Dávali sme šance mladým. V prvom polčase sme spravili štyri chyby, v druhom desať a to tak proste nemôže byť. (19:08:00)

Je tu koniec zápasu. Domáce hráčky si poradili s Partizánskym a po skóre 25:22 si pripisujú ďalšie dva body do tabuľky, kde naďalej zostávajú na prvej priečke. Ich šnúra neporaziteľnosti sa natiahla už na dvadsať zápasov. Partizánske odchádza domov po slabom výkone a to hlavne v prvom polčase. V druhom to bolo o trochu lepšie. Stiahli desať gólové manko na rozdiel len troch, no viac už nedokázali. Zostaňte s nami ešte pre vyjadrenia trénerov.

60
    Konec zápasu. (25:22)

60
    Michnová ešte skrášlila stav zo sedemmetrového hodu. (25:22)

60
    Habánková je vylúčenou hráčkou. (25:21)

59
    Znova Súlovská s perfektným zákrokom. (25:21)

59
    Na jednej strane sa nepresadila Hollá, na druhej strane vytiahla skvelý zákrok Súlovská. (25:21)

58
    Iuventa nezaspala a dáva gól, ktorý ju posúva do štvorgólového vedenia. (25:21)

58
    Červenou kartu dostává Szokeová (HK Slavia Partizánske). (24:21)

58
    Szokeová je zase vylúčená. Ide o tretí faul a to znamená len jedno. (24:21)

57
    Vasič znižuje už len na rozdiel troch gólov. (24:21)

56
    Kroky Wollingerovej vytvorili protiútok hostí. Selma Blažeková si ale nepodarila s Krebsovou. (24:20)

55
    Michnová dáva po dorážke zo sedmičky gól. (24:20)

55
    Nevyšlo to ani Habánkovej, ktorá trafila len tyč. (24:19)

54
    Domáce kanonierky teraz nemajú presné mieridlá. Strely im letia akosi vedľa. (24:19)