Egypt – Island 25:28 (kon.) | Rusko – Argentina 27:30 (kon.) | Saúdská Arábie – Německo 19:36 (kon.)
Alžírsko – Česko 20:36 (kon.) | Francie – Švédsko 27:25 (kon.) | Dánsko – Polsko 31:27 (kon.)
Rusko
27:30 (16:17)
Argentina
Sobota 24.01.2015, 17:00 • Duhail Handball Sports Hall, Dauhá • Mistrovství světa

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:38:06)

Střelci

Rusko: Šiškarev 7, Atman 5, Igropulo 5, Gorbok 3, Dibirov 3, Kovalev 2, Čipurin 1, Žitnikov 1.
    Argentina: Pizarro 9, D. Simonet 6, F. Fernadez 5, Vieyra 4, P. Simonet 3, J. P. Fernandez 2, Carou 1.

Vyloučení: 8:4

Nejlepším hráčem se stal Diego Simonet (Argentina).

Je to tak, utkání je u konce, z výhry 30:27 se raduje tým Argentiny a postupuje tak do osmifinále. Rusko se sice snažilo, dlouho držela postupové naděje, ale nakonec rozhodla přesnější muška a skvělý výkon gólmana Schulze. Na Rusko tak čeká pouze účast v Prezidentském poháru.

60
    Konec zápasu. (27:30)

60
    Ta ale mizí v dáli, neboť třicátý gól Argentiny znamená třígólový náskok, postup je už blízko. (27:30)

59
    A úspěšný. Bez dlouhého rozmýšlení pálil Gorbok a vykřesal miniaturní naději. (27:29)

59
    Levšin si také připisuje úspěšný zákrok a zakládá rychlý kontr. (26:29)

59
    Další oddechový čas, tentokrát pro Argentinu. (26:29)

59
    Atman se svou střelou z dálky neuspěl, Schulz míč vytlačil na břevno. (26:29)

58
    Rusko si bere oddechový čas. (26:29)

58
    J. P. Fernandez navíc přidává další gól svého týmu a to už vypadá pro Argentinu velmi nadějně. (26:29)

58
    Schulz chytá další střelu, čas Rusku nepříjemné rychle utíká. (26:28)

57
    Rusko má míč, Šiškarevův průnik hasili soupeři taktickým faulem. (26:28)

57
    Dvě minuty pro Jegora Jevdokimova a jelikož je to jeho třetí trest, zápas pro něj končí. Je tu přesilovka pro Argentinu, kterou z publika sleduje nervózní S. Simonet, který byl v první půli také potrestán červenou kartou. (26:28)

56
    Igropulo vzal zakončení na sebe, Schulz jeho ránu z dálky vyrazil. (26:28)

55
    Další zákrok na Atmana, nyní u brankoviště Argentiny. Rusko tak pokračuje v útočení. (26:28)