Písek – Zlín 25:24 (kon.) | Prešov – Veselí n/M 23:20 (kon.) | Michalovce – Partizánske 25:22 (kon.)
Olomouc – Šaľa 29:28 (kon.)
DHK Zora Olomouc
29:28 (19:11)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 24.01.2015, 17:30Interliga ženy

Z dnešního duelu odnáší dva body, které se jí náramně hodí k postupu mezi osmičku nejlepších. Navázala tak z posledních zápasů na dobrou formu. Házenkářky slovenského týmu se po poločase rapidně zvedly, ale k bodům jim to nepomohlo. Z Moravy tak odjíždí s prázdnou. Tím to se s vámi loučíme. Mějte se hezky a zase někdy u házená. (29:28) (19:07:03)

60
    Konec zápasu. (29:28)

60
    A olomoucké házenkářky to dokázaly, vyhrály o jednu branku. (29:28)

60
    Poslední minuta zápasu. Útočí hosté ze Slovenska. (29:28)

Oddechový čas pro hosty. (29:28)

59
    Kubáčkové se otevřela dálnice, které využila a chladnokrevně zakončila. Divácká tribuna je ve varu. (29:28)

59
    Rašková si sáhla na střelu Klučkové, ale zcela zastavit ji nedokázala. (28:28)

58
    Hvostaľová dává další branku. Je to zase o gól. (28:27)

58
    A Klučková následně srovnává. Sledujeme dramatickou koncovku tohoto utkání. (27:27)

57
    Nepřipravená střela Růžičkové, zvedla diváky ze sedadel. (27:26)

57
    Na rozdíl jediné branky snižuje Bujnochová. (27:26)

56
    Zbývá necelých 5 minut do konce utkání. Hosté jsou už v plném počtu. (27:25)

V oslabení se prosazuje Pócsíková o tyčku. (27:25)

54
    Lavička hostů dostala žlutou kartu za nemístné chování. (27:24)

54
    Bizíková za bodyček, za který by se nemusel stydět ani přední obránce NHL, si jde odpočinout na dvě minuty. (27:24)