Ústecký kraj – Středočeský kraj 0:1 (kon.) | Pardubický kraj – Jihočeský kraj 1:1 (kon.) | Praha – Kraj Vysočina 1:0 (kon.)
Liberecký kraj – Olomoucký kraj 0:3 (kon.) | Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 2:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj 5:1 (kon.)
Zlínský kraj – Praha 2:2 (kon.) | Jihomoravský kraj – Pardubický kraj 0:5 (kon.) | Středočeský kraj – Kraj Vysočina 1:2 (kon.)
Olomoucký kraj – Jihočeský kraj 2:3 (kon.) | Ústecký kraj – Karlovarský kraj 7:0 (kon.) | Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 0:5 (kon.)
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 2:6 (kon.) | Královéhradecký kraj – Jihomoravský kraj 4:1 (kon.)
Středočeský kraj
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Kraj Vysočina
Sobota 24.01.2015, 15:00 • KV Arena • Mládežnické MČR krajských výběrů

To je ode mě pro tuto chvíli vše, budu se těšit u dalších utkání. (16:32:06)

Vysočina vítězí a získává tak své druhé dva body. Středočeský kraj už boje o postupové příčky nedokázal ani zdramatizovat. Hráči utkání jsou Ondřej Bláha (STC) a Radim Pejchal (VYS).

45:00

44:35
    Útočí Vysočina.

44:18
    A nejspíš je rozhodnuto. Sudí vylučuje na středočeské straně. Jiří Neiss (VYS) dostává dvě minuty plus osobní trest za nesportovní chování.

44:07
    Domácí to zkouší bez brankáře.

43:53
    V útoku se nyní zabydleli středočeši.

43:21
    Poté, co Vysočina pouze nahodila směrem k Altrichterově svatyni, sám brankář raději přerušuje hru.

43:02
    Středočeši mají na vyrovnání už jen dvě minuty.

42:30
    Vysočina odevzdala puk soupeři, který teď rozehrává.

42:05
    Puk opustil kluziště. Vhazuje se ve středním pásmu.

41:28
    Středočeský výběr drží kus černé gumy na svých holích a přemýšlí co s ním.

41:20
    Vhazuje se před Lepeškou.

40:46
    Domácí se opět podél hrazení dostali do útočné části, kde přišli o puk, poté se stalo to samé na straně druhé.

40:38
    Hlavní sudí viděl hru vysokou holí, za níž nikoho nevyloučí. Vhazuje se ve středním pásmu.

40:01
    Už dlouho sledujeme utkání bez šancí, prakticky celou tuto třetinu se praktikuje pouze hra po mantinelech.

39:30
    Zadina předvedl skvělou defenzivní práci. Obral soupeř čistě o hrací předmět a vyslal své spoluhráče do brejku.

38:36
    Středočeši rozvážně rozehráli zpoza vlastní branky. Zvolili si akci středem kluziště, ale neuspěli.

38:10
    Vysočina zablokovala střední pásmo a dare se s ukořistěným toušem zpět vpřed.

37:45
    Teclova nenápadná střela od modré plachtila jen těsně nad. Altrichter na ní nestačil reagovat.

37:20
    Ale přesto Vysočina udržela pásmo a navazuje na ofenzivní hru.

36:24
    Středočeši nakrátko ukořistili kotouč a dovezli ho na druhou polovinu, kde už ho ale opět vlastní soupeř.

35:50
    Te´d už ale aktivnější Vysočina opět kombinuje v ofenzivním tažení.

35:13
    Vysočina má problém s přestupem do útočné třetiny, hráči bez puku jsou rychlejší a nestačí dobržďovat. Další ofsajd Vysočiny.

34:54
    Středočeši se vrhají do protiútoku.

34:34
    Cachín namísto přihrávky na lépe postaveného spoluhráče volil střelu z velkého úhlu.

34:04
    Vysočina udržela útočné pásmo a opět se snaží vytvořit si prostor.

33:51
    Tým Středočeského kraje je v plném počtu. Vhazuje se ve středním pásmu.

33:35
    Domácím se podařilo vyhodit.

33:15
    Vysočina už je opět na polovině soupeře.

32:44
    A nedostatek prostoru, který jim domácí nechávají je teď posílá zpět.

32:18
    Vysočina si zatím nedokázala vytvořit palebnou pozici.

31:47
    Sudí vylučuje poprvé v této třetině. Na trestnou lavici musí jí Štěpán Pokorný (STC), který zbytečně sekal soupeře.

31:13
    Středočeši se usadili v útočné třetině.

30:32
    Po špatné přihrávce zpět na modrou, sehrála Vysočina ofsajd.

30:15
    Vysočina přecházelo do útočného pásma, ale sudí píská pro hru vysokou holí.

30:01

Ve druhé třetině se nejdříve prosadili domácí, ale hosté poté šlápli do plných a dokázali dvěma zásahy otočit stav utkání ve svůj prospěch. Domácí v závěru mohli ještě vyrovnat, ale Litera svůj pokus namířil pouze do betonu Lepešky. Před třetí třetinou vedou tedy hosté a i malá naděje Středočechů na postup, už úplně zmizela.

30:00

29:43
    Středočeši měli výbornou šanci vyrovnat, ale Litera svůj samostatný únik neproměnil.

28:26
    Červenka teď prožívá výborné střídání, ale nemůže s pukem najít žádného spoluhráče.

27:49
    Nadále pokračuje tlak Vysočiny.

26:59
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
    Nakonec ale hosté svou početní výhodu využívají. Kukla poslal pěknou kolmici na DAVIDA HOMOLU, který z kruhu pomocí horní tyče posílá svůj tým do vedení. Asistence: Miroslav Kukla

26:42
    Vysočina se drží v útočném pásmu, ale u hrazení zatím není nebezpečná.

26:12
    Začíná početní výhoda Vysočiny.

25:51
    Síly na ledě se vyrovnávají. Na trestnou lavici odchází Stůj (STC), který hákoval soupeře.

24:48
    Středočeši si zatím pouze přihrávají na modré čáře a podél mantinelu, ale střelu ještě žádnou nevyprodukovali.

24:06
    Úlovec (VYS) bránil nedovoleně a musí si za to odpykat dvouminutový trest.

23:15
    Nenápadná střela zpoza branky znamená vyrovnání. JAROSLAV MUSIL si vyjel od mantinelu ke středu a z kruhu vyslal směrem na branku střelu, na kterou nevidící brankář už nedosáhl. Asistence: David Homola

22:59
    Tecl nahodil puk na branku, kde ho Altrichter raději přidržel.

22:41

21:00
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Domácí předvedli perfektně sehraný protiútok. V němž už dvojice bratrů Bláhových excelovala. Martin perfektně uvolnil ONDŘEJE BLÁHU, který smazal Lepeškovi čisté konto. Asistence: Martin Bláha

20:16
    Slabý vyslal na Lepešku překrásnou nenápadnou střelu k tyči. Ale brankář u ní byl včas.

19:45

19:03
    Sudí vylučuje dalšího hráče hostů. Jiří Neiss (VYS) podrazil soupeře a je potrestán dvouminutovou pauzou.

18:41
    Puk už delší dobu nikomu nepatří. Bojuje se o něj ve středním pásmu.

17:54
    Hosté rozehrávají z vlastní poloviny.

16:57
    Středočeši vyvíjejí na soupeře obrovský tlak.

16:26
    Vysočina je v plném počtu.

15:52
    Parádní kombinace, po které byl ve skvělém postavení Michal Čermák, ale brankáře nepřekonal.

15:25
    Vysočina drží kotouč za svou brankou.

15:01

V první třetině jsme se zatím žádného gólu nedočkali. Je to zatím velmi vyrovnané. V jednu chvíli byli aktivnější hosté, ve druhou domácí. Uvidíme, kdo se lépe připraví na další třetiny.

15:00

14:21
    Marek Tecl (VYS) hákoval a vylučuje se.

14:13
    Čermák našel zpoza branky v předbrankovém prostoru perfektně postaveného Martina Nagyho, který však svou střelou z první trefil pouze brankáře.

13:56
    Vysočina pokazila rozehrávku a je z toho zakázané uvolnění.

12:13
    Ondřej a Martin Bláha se nyní dostali do úniku, kde na branku jeli oba dva, ale Ondřej vzal vše na sebe a s bekhendovou střelou neuspěl.

11:37
    Šimon Jelinek byl tvrdě atakován u hrazení a domácí tak přicházejí o puk.

11:21
    Hosté při přechodu do útočné třetiny sehráli ofsajd.

10:45
    Středočeši jsou v útoku, ale nejsou nebezpečný, v tomto utkání se zatím téměř vše tahá po hrazení.

10:15
    O puk se bojuje u mantinelu ve středním pásmu.

09:52
    Středočeši hrají v plném počtu.

09:35
    Až v tuto chvíli se hosté dostali na útočnou polovinu, ale opět je pískáno pro ofsajd.

09:21
    Lepeška raději zastavil hru. Vhazovat se bude před ním.