NY Rangers – Boston 3:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Calgary – San Jose 3:1 (kon.)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Naprosto zaslouženě není se gólu dočkali Žraloci. JOHN SCOTT byl ve správný čas na správném místě, přijal přihrávku od Chrise Tierneye a střelou do odkryté branky vykřesal naději pro svůj tým. Asistence: Chris Tierney, Tyler Kennedy.
    Mason RAYMOND - 3:0

38:03
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Pohledná akce domácího týmu znamená vedení už 3:0. Colborne našel volného MASONA RAYMONDA, který střelou bez přípravy trefil kotouč naprosto přesně za záda přemisťujícího se brankáře Stalocka. Domácí obrana byla jako namalovaná. Asistence: Joe Colborne, TJ Bordie.
    Jiří HUDLER - 2:0

31:55
    Početní výhoda je po minutě využitá. Gaudreau zavezl kotouč za branku San Jose, všiml si dobře najetého JÍŘÍHO HUDLERA, kterému adresoval přesnou a rychlou přihrávku, Český hráč neměl problém z předbrankového prostoru poslat puk mimo dosah brankáře. Asistence: Johnny Gaudreau, Sean Monahan
    Kris RUSSELL - 1:0

29:28
    Ve 30. minutě padla první branka tohoto zápasu. Domácí to už v přesilové hře nestihli, to je ale mrzet nemusí. Akci rozehrál Jooris, který našel dobře postaveného Byrona, ten posunul na KRISE RUSSELLA, ktertý střelou od modré čáry prostřelil vše, co mu v cestě stálo. Na puk si brankář Stalock sáhl, nedokázal ho zastavit úplně, a tak kotouč doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Paul Byron, Josh Jooris.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 30. Russell (Byron, Jooris), 32. Hudler (Gaudreau, Monahan), 39. Raymond (Colborne, Brodie) – 43. Scott (Tierney, Kennedy)

Calgary Flames: Hiller (Ramo) -Brodie, Giordano, Wideman, Russell, Engelland, Diaz – Hudler, Monahan, Gaudreau – Colborne, Jooris, Raymond – Jones, Backlund, Bouma – Byron, Stajan, Bolling
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Burns, Vlasic, Tennyson, Dillon, Hannan, Irwin – Pavelski, Thornton, Karlsson – Nieto, Couture, Marleau – Goodrow, Sheppard, Hertl – Kennedy, Desjardins, Scott.

Rozhodčí: Rehman, Rooney – Cvik, Murchison

Diváci: 18 781