sk Čtvrtek 05.02.2015, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Slovakia Cup

57:56
    Vylúčenie Slovenska – Sersen inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.
    KRUEGER - 4:1

47:09
    Nemecko dalo gól! Tak predsa sa hosťom darí znížiť. Tesne pred Lašákom dokázal puk do brány všetkými silami pretlačiť JUSTIN KRUEGER.
    Asistencie: Yannic Siedenberg.
    HAŠČÁK - 4:0

41:35
    Slovensko dalo gól! Sýkora si s pukom prešiel až pred brankára, vystrelil, ale Birken ešte dokázal jeho šancu vyraziť. Na dorážku od MARCELA HAŠČÁKA bol však už prikrátky a Slovensko vedie 4:0!
    Asistencie: Ján Sýkora, Juraj Mikuš
    SERSEN - 3:0

38:41
    Slovensko dalo gól! Domáci využívajú svoju presilovú hru! Strelou od modrej čiary dokázal prestreliť nemeckého gólmana MICHAL SERSEN.
    Asistencie: Libor Hudáček.

36:52
    Nemcom sa až teraz podarilo vrátiť sa späť pred Lašáka. Následne sa bude vylučovať na strane hostí – Seidenberg, dve minúty za seknutie.

36:09
    Tentokrát vylúčenie Slovenska – Sersen, menší trest za podrazenie.

33:50
    Tomáš Surový v obrovskej šanci na pravej strane, napokon však minul bránu hostí.

32:21
    Ďalšie vylúčenie hostí – za podrazenie v obrannom pásme dostáva dve minúty Uvira.

27:51
    Vylúčenie na obidvoch stranách po potýčke pri bráne slovenského tímu. Z hostí je vylúčený Krueger, z tímu domácich Viedenský. Obidvaja inkasujú menší trest za hrubosť.
    HUDÁČEK - 2:0

27:18
    Slovensko dalo gól! LIBOR HUDÁČEK to napokon zobral na seba, s pukom sa ocitol pred nemeckým brankárom, ktorého prekonal krásnou strelou zblízka pod hornú žŕdku jeho brány.
    Asistencie: Ladislav Nagy

21:10
    Po Réwayovom nahodení pre bránu sa s pukom ocitol tesne pred Birkenom Mikuš, ale z bezprostrednej blízkosti ho prekonať nedokázal.

18:55
    Znovu sa bude vylučovať po faule Piettu na Kozáka v útočnej tretine. Ten dostáva štyri minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou. Slovenský reprezentant odchádza s krvavou tvárou rovno do šatne,

13:43
    Vylúčenie tentokrát na strane Slovenska – za držanie dostáva menší trest Jaroš.

12:55
    Medzi kruhmi sa z ničoho nič ocitol v šanci Surový, jeho strela však tesne minula pravú žŕdku Birkena.

03:40
    Vylučovať sa bude na strane Nemcov – Ebner dostáva menší trest za hákovanie.
    NAGY - 1:0

00:29
    Slovensko dalo gól! Slováci sa rýchlym gólom dostávajú do vedenia! Po krásnej prihrávke cez útočné pásmo hostí LADISLAV NAGY prestreli prudkou strelou brankára hostí.
    Asistencie: Michal Sersen, Marek Viedenský.

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 1. Nagy (Sersen, Viedenský), 28. Hudáček (Nagy), 39. Sersen (Hudáček), 42. Haščák (Sýkora, Mikuš) – 48. Krueger (Seidenberg)

Slovensko: Lašák (J. Hudáček) – Sersen, Jánošík – Ďaloga, J. Mikuš – Čerešňák, Graňák (C) – Kozák, Jaroš – Nagy (A), Viedenský, Réway – Tybor, Haščák, J. Sýkora – Miklík, Lušňák, Dravecký – L. Hudáček, Surový (A), Vandas – Cehlárik
    Německo: Aus den Birken (Pielmeier) – Sulzer (A), Boyle – Krueger, Baxmann – Kohl, Müller – Ebner, Krupp – Plachta, Hospelt (C), Ehliz – Höfflin, Pietta, Seidenberg (A) – Krämmer, Fauser, Möchel – Ohmann, Weiss, Uvira

Rozhodčí: Baluška, Kubuš – Korba, Výleta

Diváci: 2 720