Anderlecht – Mechelen 1:1 (kon.) | Club Bruggy – Lokeren 1:1 (kon.) | Charleroi – Gent 0:0 (kon.)
Club Bruggy KV
1:1 (0:1)
Sporting Lokeren
Neděle 15.02.2015, 18:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno! Do vedení se ve 21. minutě dostal překvapivě hostující celek, domácí však po změně stran dokázali vyrovnat. Jelikož ve zbývajících minutách už branka nepadla, rozcházejí se oba mančafty smírně. (19:58:11)

90+4

90+3
    Hráči Brugg se provinili útočným faulem, faulujícím byl De Sutter.

90+2
    Domácí podnikli jeden rychlý kontr, skvěle ale zasáhl vyběhnuvší gólman Verhulst, který míč vyrazil před sebe, posléze přišlo nepřesné zakončení.

90+1
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Leye, přichází Dessers.

89
    U míče jsou momentálně fotbalisté Brugg, kteří se pokusili založit útočnou akci dlouhým nákopem, po kterém však míč skončil přímo u Verhulsta.

87
    Hosté měli k dispozici rohový kop, po kterém došlo k hlavičkovému zakončení, míč odvrácel z brankové čáry Storm.

86
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok uprostřed hrací plochy dostává Persoons (KSC Lokeren).

85
    Útočnou akci Lokerenu podél levé postranní čáry zastavil zdviženým praporkem asistent sudího, po chvíli jej rovněž postřehl také hlavní arbitr, který s drobným zpožděním odpískal ofsajd.

84
    K centru se na levé straně dostal Abdoun, míč však přímo ze vzduchu sebral gólman Ryan, který jej následně rozdal svým spoluhráčům v poli.

83
    Postupný útok hostů byl zastaven jen za cenu faulu, po rozehrání přímého volného kopu se však nic zásadního neudálo.

81
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Remacle.

80
    Míč se nachází na kopačkách fotbalistů hrajících ve světlých dresech, ti se však marně snaží probít domácí obranou.

78
    Meunier dokázal o míč čistým způsobem obrat Vanakena, míč se však dále než k půlící čáře nedostal.

77
    Hosté se probojovali k šestnáctce Brugg, tam se ale míče zmocnila obrana modře oděných hráčů.

75
    Do konce střetnutí zbývá bez případného nastavení čtvrthodina hry a stav je stále nerozhodný. Podaří se některému z mužstev strhnout pomyslné misky vah na svou stranu, nebo se mančafty o body podělí?

73
    Momentálně se míč nachází na kopačkách fotbalistů v bílých dresech, ti se však nemohou prodrat před šestnáctku soupeře.

72
    Meunier byl při přechodu přes půlící čáru podražen, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra, který ve prospěch domácího mužstva odpískal přímý volný kop.