Rio Ave – Moreirense 1:1 (kon.) | Penafiel – Marítimo 3:4 (kon.) | Coimbra – Boavista 0:0 (kon.)
Benfica – Setúbal 3:0 (kon.) | Braga – Arouca 2:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:1 (1:1)
Moreirense FC
Neděle 15.02.2015, 17:00 • Estádio do Rio Ave futebol clube • Portugalská Primeira Liga

Právě skončil zápas Portugalské ligy. Řekl bych, že dnešní výsledek je očekávaný. Ani jeden z týmů svého soupeře nepřevyšoval, a tak po brankách z prvního poločasu zápas skončil zaslouženou remízou. Tímto se s Vámi loučím a budu se těšit na shledanou u některého z dalších zápasů. (18:57:39)

90+3

90+3
    Poslední centr do pokutového území získal do své moci brankář Ederson a rozhodčí je připraven ukončit zápas.

90+2
    Jubilejní desátý roh pro hosty. Bude znamenat gólovou radost?

90+1
    V nastaveném čase tu byla ještě jedna šance pro domácí, ale ani tento přímý kop nebyl přesný natolik, aby znamenal vedoucí branku.

90
    Zápas už se opravdu pouze dohrává.

88
    A skoro vzápětí další rohový kop pro domácí, ale jeho exekuce nebezpečí neznamená.

86
    Třetí roh pro domácí Rio Ave.

85
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Alex, přichází Leandro.

85
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Lopes, přichází Marvin.

83
    Držení míče 64% – 36%

V posledních minutách se hra odehrává většinou okolo středového kruhu, odkud se nejspíše branky nedočkáme.

81
    Žlutou kartu dostává Bataglia (Moreirense FC).

77
    Další přímý kop pro domácí celek, ale Lopesova střela směřovala pouze vedle levé tyče.