Rio Ave – Moreirense 1:1 (kon.) | Penafiel – Marítimo 3:4 (kon.) | Coimbra – Boavista 0:0 (kon.)
Benfica – Setúbal 3:0 (kon.) | Braga – Arouca 2:0 (kon.)
FC Penafiel
3:4 (2:1)
CS Marítimo
Neděle 15.02.2015, 17:00 • Estádio Municipal 25 de Abril • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (19:00:37)

Statistiky zápasu

Držení míče: 56% – 44%
    Střely celkem: 9 – 7
    Střely na bránu 3 – 4
    Rohové kopy 7 – 2

Zápas právě skončil a rozhodně nabídl velmi zajímavou podívanou. Nejdříve Penafiel během úvodních dvaceti minut byl lepším týmem a vypracoval si vedení. Krátce po půlhodině zápasu však nastartovala penalta velký obrat hostů, který už pouze snížil v nastaveném čase Guedes. Penafiel tak zůstává na poslední příčce tabulky, zatímco Marítimo si polepšilo na deváté místo.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Bauer (CS Marítimo).

90+2
    Penafiel právě vstřelil branku!
    GUEDES po několika minutách na hřišti snižuje na rozdíl jednoho gólu a naděje domácích ožily, času už je ovšem opravdu velmi málo.

90
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

90
    Střela Marítimo končí mimo bránu, to však hosty nemusí příliš mrzet.

88
    Přímý kop pro domácí. Penafiel zápas nevzdává a hráči bojují až do úplného konce.

86
    Podruhé se mohl po rohu prosadit Rabiola, jeho střela skončila na břevnu.

85
    Šestý rohový kop pro Penafiel

83
    A mohlo být ještě hůře pro domácí. Tony na poslední chvíli zabránil ve skórování Maregovi.

83
    Hráči Marítima mají míč na svých kopačkách a vypadá to, že si závěr zápasu pohlídají. Domácí jsou evidentně zaskočeni průběhem druhé půle.

80
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Xavier, přichází Luis Olim.

79
    Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Rafa Sousa, přichází Guedes.

77
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Hned vzápětí gól přišel, ale do brány Penafielu. MOUSSA MAREGA svou pravačkou vyslal prudkou ránu, se kterou nemohl Haghighi udělat vůbec nic.

77
    Hra se teď odehrává především u středového kruhu. Domácím zbývá zhruba patnáct minut na vyrovnání, případně otočení stavu zápasu.

76
    Žlutou kartu dostává Ezequiel (FC Penafiel).

Radek Přibyl

Branky: 3. Rabiola, 19. André Fontes, 90+2. Guedes – 33. Xavier (pen.), 47. Ebinho, 49. Raul, 77. Marega

Karty:   43. Hélder Ferreira (PFL), 76. Ezequiel (PFL) – 34. Raul (MAO), 45+3. Danilo Perreira (MAO), 90+4. Bauer (MAO)

FC Penafiel: Haghighi – Tony, Tiago Valente, Pedro Ribeiro, Vítor Bruno (62. Mbala) – Hélder Ferreira (C), Rafa Sousa (79. Guedes) – André Fontes, João Martins (66. Ezequiel), Quiñónes – Rabiola
    Náhradníci: Coelho – Guedes, Romeu Ribeiro, Ustaritz, Mbala, Ezequiel, Braga

CS Marítimo: Salin – João Diogo, Bauer, Gege, Raul – Alex Soares, Danilo Pereira (C), Weeks (44. Marega) – Edgar Costa, Ebinho (70. Fábio Abreu), Xavier (80. Luis Olim)
    Náhradníci: Wellington – Luis Olim, Briguel, Fábio Abreu, Marega, Éber

Rozhodčí: Mota – Vieira, Gomes